Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Дональд Трамп запевнив, що "зітре на порох" економіку Туреччини, якщо Анкара "перетне межу"

Дональд Трамп запевнив, що "зітре на порох" економіку Туреччини, якщо Анкара "перетне межу"


Дональд Трамп пообіцяв знищити економіку Туреччини, якщо ця країна перетне певну "межу". Допис із відповідною погрозою американський президент опублікував у Twitter ввечері понеділка, 7 жовтня. Щоправда, Трамп не уточнив, за що саме він може таким чином покарати Анкару.

"Як я раніше наполягав, просто аби нагадати, якщо Туреччина зробить щось, що, відповідно до моєї величної та неперевершеної мудрості я вважатиму перетином межі, я повністю знищу та зітру на порох економіку Туреччини (Я робив це раніше!)" - зазначив американський президент у повідомленні.

Ця заява прозвучала на тлі рішення Дональда Трампа вивести американські війська з північного сходу Сирії, припинивши таким чином підтримку курдських загонів, які допомагали США боротися з терористичним угрупованням "Ісламська держава" у регіоні.

Рішення про виведення американських військових було оголошено після телефонної розмови Трампа та президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана, який оголосив про наступ турецьких військ на курдів на Півночі Сирії вже у найближчому майбутньому.

Загони сирійських курдів YPG назвали рішення США "ударом у спину" та нагадали, що раніше Вашингтон обіцяв не допустити турецького вторгнення у регіон.

В Німеччині та ЄС вже закликали Туреччину відмовитися від цієї військової операції. На думку Берліна та Брюсселя, вона може спричинити подальшу ескалацію конфлікту та новий потік біженців.

www.dw.com
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1