завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
На тебе чекають вдома

«На тебе чекають вдома» — програма Служби безпеки України, яка передбачає повернення на підконтрольну Україні територію громадян нашої держави, які добровільно відмовились від участі в терористичних організаціях "ДНР/ЛНР". Програма діє в рамках законодавства України.

Служба безпеки України розпочала програму повернення на підконтрольну територію України громадян, які:

- добровільно відмовилися в участі в т.зв. «ДНР/ЛНР». Програма розповсюджується на осіб, які готові добровільно відмовитися від участі у терористичній діяльності та співпрацювати з правоохоронними органами України.

- не брали участі у вбивствах, катуваннях, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах;

- мають щире бажання виправити власні помилки чесною працею на благо України.


Підстави для звільнення від кримінальної відповідальності для учасників терористичних формувань т.зв. «ДНР/ЛНР» передбачені в межах чинного законодавства України.


РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ СБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВІДКРИТО ДЛЯ ГРОМАДСЬКОСТІ.

Умовами програми СБ України вже скористалися понад 60 колишніх учасників незаконних збройних формувань. Стосовно 29 з них судами прийняті рішення про їх звільнення від кримінальної відповідальності. Усі вони нині знаходяться у своїх родинах. Рішення судів оприлюднені на сайті (www.reyestr.court.gov.ua).

Досудове розслідування або судові розгляди щодо інших осіб тривають.


Процедура реалізації програми СБ України «На тебе чекають вдома»:

- звернення учасника НЗФ (або його родичів) до СБ України із заявою про бажання добровільно вийти з його складу та скористатися програмою;
- здійснення попередньої перевірки заявника з використанням наявних можливостей СБ України;
- організація безпечного переміщення заявника через лінію розмежування;
- доставлення особи до правоохоронного органу України для подання відповідної заяви про свою участь у НЗФ та добровільний вихід з нього.

Процедура реалізації програми СБ України «На тебе чекають вдома» здійснюєтья правоохоронним органом досудового розслідування кримінального провадження з передачею матеріалів до суду. Судовий розгляд справи за результатами якого суд постановляє одне з можливих рішень, а саме, звільнити особу від кримінальної відповідальності чи призначити їй покарання від подальшого відбування, чи звільнити з урахуванням особи винного та інших обставин справи призначити покарання більш м'яке, ніж передбачено законом.

Телефон довіри:
073-042-06-02
050-831-26-22

Электроная пошта для повідомлень: doroga.mira.sbu@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/dorogamira