Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Дорожники приводять до ладу сільські дороги

Дорожники приводять до ладу сільські дорогиНа замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядні організації продовжують роботи з усунення ямковості та інших деформацій покриття на автомобільних дорогах області. Виконання робіт координує Служба автомобільних доріг у Запорізькій області та Департамент промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

Минулого тижня ліквідовано 9 184 кв. м ямковості. Роботи проводилися на дорогах місцевого значення силами семи бригад ТОВ «Юк-Інвест», ТОВ «Ремшляхбуд», ТОВ «Дорремтехнологія» та ТОВ «Фрегат».

Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали асфальтобетонні заводи: філія «Мелітопольська ДЕД» та ТОВ «Ремшляхбуд».

Ліквідацію ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування місцевого значення, з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг, та на об’єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів на умовах співфінасування.

Підрядним підприємством ТОВ «Юк-Інвекст» трьома струменевими машинами роботи виконувались на дорозі загального користування місцевого значення Світлодолинське - Астраханка - Нововасилівка – Ботієве в Приазовському районі. Фахівці ТОВ «Дорремтехнологія» працювали на дорозі Новомиколаївка - Веселий Гай у Новомиколаївському районі. ТОВ «Ремшляхбуд» проводило роботи на дорозі ст. Новокарлівка - Вербове до а/д Т-04-01 у м. Пологи, Рівне - Копані та Приютне - Новозлатопіль - Красноселівка - Чубарівка - Кінські Роздори у Гуляйпільському районі. Дорожники ТОВ «Фрегат» виконували ремонті роботи на дорозі Новоолександрівка – Воскресенка - Ганнівка у Приазовському районі.

Загалом з початку року на дорогах загального користування Запорізької області ліквідовано 338 403 кв. м ямковості, у тому числі на дорогах державного значення - 168 671 кв. м., на дорогах місцевого значення - 169 732 кв. м.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1