Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ДТЕК відмовилася приймати вугілля державних шахт Львівсько-Волинського басейну

ДТЕК відмовилася приймати вугілля державних шахт Львівсько-Волинського басейнуШахти не отримують кошти для виплати зарплати

Компанія ДТЕК з 14 січня 2016 року відмовилася приймати вагони з вугіллям, видобутим на державних шахтах Львівсько-Волинського басейну. Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, пише РБК-Україна.

"З 14 січня 2016 року без попереднього офіційного повідомлення компанія ДТЕК (ТЕС ПАТ "ДТЕК Західенерго") відмовляється приймати вагони з вугіллям, видобутим на державних шахтах регіону і заадресованим у відповідній автоматизованій системі ПАТ "Укрзалізниця", - йдеться в повідомленні.

У Міненерго зазначають, що державні вугледобувні підприємства Львівсько-Волинського басейну недоотримають значну суму грошових коштів від реалізації для виплати заробітної плати шахтарям.

Відзначається, що очікувані обсяги постачання вугілля з ресурсів державних вугледобувних підприємств Львівсько-Волинського вугільного басейну становлять близько 80 тис. тонн на місяць. При цьому ТЕС "Західенерго" були спроектовані для споживання насамперед вугілля з цього регіону.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1