Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Два українські стартапи залучили $4 млн інвестицій

Зокрема, стартап Mevics отримав $500 000 від британської компанії UBTower, а сервіс Sixa отримав 3,5 мільйонів доларів аж від трьох інвесткомпаній.

Mevics

Mevics заснували студенти Одеського політехнічного університету: Віктор Лауштан, Максим Трибунський та Владислав Моржанов. Це гаджет, який дбає про здоров’я спини і правильну поставу. Призначений для тих, у кого “сидяча” робота.

Цей мініатюрний пристрій синхронізується по Bluetooth зі смартфоном. Щоб його закріпити на собі, слід використати магніт або липучку, вбудовані на ньому, та зафіксувати його під одягом. Як тільки людина починає горбитися – гаджет вібрує, сигналізуючи, що потрібно випростатися. У результаті — правильна постава, дихання і циркуляція крові, відсутність защемлення нервів. При цьому тренуються м’язи спини і формується звичка сидіти прямо.

Вперше пристрій представили в липні цього року. Як пише AIN.UA, залучені кошти стартапери планують витратити на промисловий дизайн, створення прототипів для масового виробництва, маркетинг, а також розширення команди, оренду офісу та підготовку до виходу на Kickstarter.

Два українські стартапи залучили $4 млн інвестицій


Їхній інвестор – це міжнародна консалтингово-інвестиційна компанія, зареєстрована в Лондоні. UBTower стежить за проектами з різноманітних сфер: від нерухомості до технологій.

За словами CEO стартапу Віктора Лауштана, з інвесторами команда познайомилась на одному з івентів у Києві. Вели переговори також з WannaBiz і дубайським акселератором FasterCapital, але першими пропозицію зробили британці.

Два українські стартапи залучили $4 млн інвестицій


“Зовнішній вигляд пристрою після редизайну став легшим і витонченішим. Тонкий маленький корпус завбільшки 8 мм і з розміром менш, ніж 30х40 мм, роблять його непомітним під одягом”, — розповів СЕО.

У грудні гаджет представлять на конференції електроніки CES. Роздрібна ціна коливатиметься від $80 до $100. У планах також – вихід на ринок США і Європи.

Sixa

Ще більше інвестицій дісталося українській компанії Sixa, яка розробила додаток для доступу до віртуального комп’ютера в “хмарі”. Свої $3,5 млн вони отримали від американського акселераційного фонду Tandem Capital, а також від зіркових інвестиційних компаній Horizon Capital і Digital Future.

Останні заявили, що це дуже цінне вкладення для Digital Future.

“Боротьба інвесторів за можливість фінансувати цей стартап певною мірою була навіть агресивною. Адже це проект, який може похвалитися стрімко зростаючими продажами без допомоги маркетингу”, – розповів засновник компанії Олексій Вітченко.

Сервіс доступний для операційних систем Windows, Mac OS X та Android. За користування ним потрібно здійснювати погодинну оплату.

Два українські стартапи залучили $4 млн інвестицій


Sixa орієнтується, насамперед, на розробників, дизайнерів і геймерів. Заснували стартап торік, його штаб-квартира у Сан-Франциско.

Інвестував у нього бізнес-інкубатор з Кремнієвої долини Tandem Capital, який фінансує стартапи зі сфери мобільних технологій. Долучилась також компанія Digital Future, яка надає smart-money стартапам зі Східної та Центральної Європи. Третім інвестором стали Horizon Capital, які управляють фондами прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund, Emerging Europe Growth Fund та EEGF II. Кошти цих фондів компанія вкладає у проекти в Україні, Молдові та Білорусі.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1