Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«Дзвінки турботи»-важлива складова роботи

«Дзвінки турботи»-важлива складова роботиПитання пенсійного забезпечення для літніх людей є одним із найважливіших, і після запровадження пенсійної реформи не всім із них вдається самостійно розібратися у законодавчих тонкощах та опанувати порядок нарахування пенсійних виплат.

З метою роз’яснення пенсіонерам незрозумілих моментів, працівники пенсійної служби приїжджають до них додому або телефонують та надають відповіді на запитання.

Вкотре «дзвінки турботи» до таких людей здійснила начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Гуляйпільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Троян.

Фахівець упродовж трьох годин надавала громадянам фахові роз’яснення пенсійного законодавства та детальні відповіді на запитання, пересвідчилася у вчасності отримання пенсій.

Найбільш актуальними для мешканців району були питання пенсійних перерахунків, визначальних складових розміру пенсії, отримання пенсій через банківські установи та інші.

Співрозмовники були дуже задоволені тим, що до них телефонують, адже для таких людей є важливим спілкування з іншими людьми.

Тетяна Вікторівна надала кваліфіковані роз’яснення на всі запитання та розповіла про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за телефоном “гарячої” лінії та за допомогою скайп-зв’зку.

Цього разу дзвінки турботи надійшли до 20 чоловік.

Начальник об’єднаного управління П.П. Науменко
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1