Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Екологічна година «І рослини, і тварини вкрай потрібні всі людині»

14 квітня у районній бібліотеці для дітей до Дня довкілля відбулася екологічна година «І рослини, і тварини вкрай потрібні всі людині». До бібліотеки завітали учні 4-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник Н.М.Явтухова).

Ведучі заходу - бібліотекарі Інна Дутова та Ірина Шингур наголошували, що головним завданням людства є збереження Землі для майбутніх поколінь.

Гарні знання про навколишній світ діти показали, відповідаючи на запитання вікторин «Угадай, хто я?», «У зоопарку», «Ми відповідаємо за тих, кого приручили». З великим задоволенням грали в ігри «Четвертий зайвий», «Буває - не буває», «Хвилинка ерудита», брали участь в конкурсах «Казковий марафон», «Загадки-жарти», «Ти - мені, я - тобі» та одержали незабутні враження під час перегляду лялькової вистави на екологічну тематику «Що посієш, те й пожнеш» у виконанні учасників бібліотечного гуртка «Калинка» (керівник І.Дутова).

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації

Екологічна година «І рослини, і тварини вкрай потрібні всі людині»Екологічна година «І рослини, і тварини вкрай потрібні всі людині»Екологічна година «І рослини, і тварини вкрай потрібні всі людині»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1