Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Екологічна година «Світ довкола – мудра казка»

11 квітня 2018 року в бібліотеці для дітей була проведена екологічна година «Світ довкола – мудра казка» до Дня довкілля. До бібліотеки завітали учні 4-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник Кукурудзяк Т.П.). Бібліотекарі Ірина Войцеховська та Інна Дутова говорили про те, що красу, яка нас оточує, дарує нам природа і її потрібно оберігати, бути добрими до неї, зберегти цей чудовий світ для майбутніх поколінь.

Запропонували дітям послухати прислів`я, приказки про природу та розповіли про правила поведінки в природі. Потім діти переглянули відеоролики «Бережіть природу нашої планети» та «Природа - джерело життя та краси». Діти брали участь у вікторинах: «Відгадай, хто я?», «У зоопарку», «Ми відповідальні за тих, кого приручили»; іграх: «Четвертий зайвий», «Хвилинка ерудита», «Буває – не буває»; конкурсах: «Казковий марафон», «Загадки-жарти», «Ти – мені, я – тобі». Школярі були активні, залюбки відповідали на запитання. Слухачі зрозуміли те, що природу, яка нас оточує, треба берегти та піклуватися про неї.

Бібліотекар Інна Дутова зробила огляд виставки-вернісажу «Неповторний світ земної краси».

Екологічна година «Світ довкола – мудра казка»Екологічна година «Світ довкола – мудра казка»Екологічна година «Світ довкола – мудра казка»Екологічна година «Світ довкола – мудра казка»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1