Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Економічні санкції проти Ірану знято

Економічні санкції проти Ірану знятоЕкономічні санкції проти Ірану знято, в дію нарешті вступає угода щодо ядерної програми країни. Робота над документом тривала з листопада 2013 року.

Спільне звернення у зв‘язку з імплементацією угоди зачитали голова дипломатії Євросоюзу Федеріка Моґеріні та міністр закордонних справ Ірану Джавад Заріф. Прес-конференція відбулася у Відні.

“Це досягнення якнайкраще демонструє, що маючи політичну волю та будучи наполегливими, через міжнародну дипломатію ми можемо розв‘язати навіть найважчі проблеми, знайти практичні рішення та ефективно їх втілити”, – заявила Федеріка Моґеріні.

“Усі сторони глибоко переконані, що ця історична угода є справедливою, життєздатною та задовольняє вимоги усіх сторін. Її втілення стане значним внеском в налагодження стабільності, безпеки та миру в регіоні та загалом у світі”, – сказав Заріф.

Підтвердив та привітав імплементацію угоди і держсекретар США Джон Керрі. Налагодження стосунків з Тегераном називають головним досягненням у міжнародній політиці американського президента Барака Обами.

“Ми раді тому, що Іран виконав усі обіцянки. Він дотримав слова і ми зі свого боку будемо робити те ж саме. Але також ми і надалі будемо пильно стежити за дотриманням Іраном пунктів угоди – кожну годину, кожен день, впродовж наступних років”, – сказав Керрі.

Вашингтон скасував проти Ірану “другорядні” санкції, які стосуються закордонних філіалів американських компаній. “Внутрішнє ембарго” на торгівлю з Іраном продовжує діяти.

euronews.com
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1