завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Вперед
 

У Головному управлінні ДФС у Запорізькій області пояснюють, хто звільняється від сплати земельного податку

У Головному управлінні ДФС у Запорізькій області пояснюють, хто звільняється від сплати земельного податкуУ податковому кодексі зазначається, що земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів.
Детальніше

Україна стала другим найбільшим постачальником курятини до ЄС

Україна стала другим найбільшим постачальником курятини до ЄСУкраїна подвоїла експорт курятини до ЄС та стала другим після Бразилії постачальником цього м’яса до ЄС.
Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на звіт Єврокомісії.
Протягом року Україна поставила до країн ЄС 123 тис. тонн курятини. Це на 53,7% більше, ніж у 2017 році.
Детальніше

В області розпочато виплату субсидій у безготівковій формі

В області розпочато виплату субсидій у безготівковій форміПредставники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді, проведеній Міністерством соціальної політики України.
На нараді розглядались питання: зміни в порядку надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у 2019 році; виконання
Детальніше

У 2019 році збільшується мінімальний розмір допомоги по безробіттю

У 2019 році збільшується мінімальний розмір допомоги по безробіттюЗа повідомленням Запорізького обласного центру зайнятості, починаючи з 1 січня 2019 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшується: для осіб, яким призначаються виплати з урахуванням страхового стажу та заробітної плати – з 1440 грн. до 1630 грн., для осіб, яким виплати призначаються без
Детальніше

З 1 січня українці зможуть продавати і купувати іноземну валюту через платіжні термінали і банкомати.

З 1 січня українці зможуть продавати і купувати іноземну валюту через платіжні термінали і банкомати.З 1 січня українці зможуть продавати і купувати іноземну валюту через платіжні термінали і банкомати. Така норма міститься в постанові Національного банку України №63, яким запроваджуються нові правила валютно-обмінних операцій.
Нагадаємо, спростити проведення банками та іншими фінансовими установами
Детальніше

Попри травневі свята населення активно залучає «теплі кредити» на енергоефективні заходи

Попри травневі свята населення активно залучає «теплі кредити» на енергоефективні заходиЛише за останній тиждень індивідуальні домогосподарства та ОСББ отримали більше 127 млн грн. «теплих кредитів», що перевищує показники за весь травень минулого року (120,2 млн грн. виданих «теплих кредитів»).
Вражає той факт, що попит ОСББ на програму державної підтримки при утепленні не вщухає.
Зокрема,
Детальніше

Монетизація субсидій мотивує економити енергоносії - Мінсоцполітики

Монетизація субсидій мотивує економити енергоносії - МінсоцполітикиМонетизація субсидій дозволить громадянам самостійно вибирати постачальника послуг і розраховуватися "живими" грошима від субсидій.
Запуск механізму монетизації субсидій на житлово-комунальні послуги дозволить створити мотивацію для економного використання енергоносіїв, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики з посиланням на директора Директорату сім′ї та соціальної підтримки населення Мінсоцполітики Віталія Музиченко.
Детальніше

«Приватбанк» планує у 2018 році «оптимізувати» частину відділень

«Приватбанк» планує у 2018 році «оптимізувати» частину відділеньУ 2018 році націоналізований ПриватБанк планує «оптимізувати» кількість відділень до 2061, нині працює 2244.
Як повідомляє прес-служба фінансової установи, планується оптимізація 201 міні- та мікровідділення з невеликою кількістю персоналу.
При цьому у 2018 році «Приватбанк» планує
Детальніше

З 1 січня змінено соціальні нормативи користування послугами з електропостачання

З 1 січня змінено соціальні нормативи користування послугами з електропостачанняЗ 1 січня 2018 року змінено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії, зокрема на послугу з електропостачання.
Детальніше

З початку року господарства регіону виробили 47,2 тис. т м’яса

З початку року господарства регіону виробили 47,2 тис. т м’ясаНа підприємствах сільського господарства Запорізької області з кількістю працюючих 10 осіб і більше в січні–вересні 2017р. було зайнято 17,4 тис. осіб (4,8% працюючих в економіці області), що на 10,0% менше, ніж у відповідному періоді попереднього року. Про це напередодні Дня працівників сільського господарства
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Вперед