Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Екскурсія до столиці запорізької кераміки

Пологи… Невелике місто в Запорізькій області, хай не належить воно до довгожителів, вік яких обчислюється тисячоліттями, - у пологівчан своя гордість і своя історія. Бо й за більш як за сто років вони встигли вписати до історії рідного краю чимало яскравих сторінок.

Тож недарма вихованці літнього мовного табору «Посмішка» при ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 виявили бажання поїхати на екскурсію до цього міста.

Спочатку діти побували в майстерні «Добра глина». Керівниками цього підприємства є Нагурний Віктор та його дружина Лариса. Майстерня «Добра глина» працює з керамікою уже 17 років. За цей час їх роботу оцінила вся Україна та зарубіжні країни. Діти з захопленням роздивлялися посуд, настінні тарілки, сувеніри, чашки, елементи декору, прикраси, створені з глини яку добувають на околиці міста Пологи. Вироби що найбільше сподобались купували собі на згадку.

Екскурсія до столиці запорізької кераміки


Потім вихованці відвідали гоголівський районний краєзнавчий музей, один із відомих культурно-освітніх закладів району.

Екскурсія до столиці запорізької кераміки


Екскурсовод познайомила табір чан з експозиційними залами «Природа Пологівщини», «Археологія та заселення краю», «Наш край на початку ХХ століття», «Пологівський район в роки Другої Світової війни», «Сучасність рідного краю». Діти побачили гордість музейної колекції – кам’яні ідоли половецького періоду ХІ – ХІІ ст. н.е., археологічні знахідки під час розкопок курганів, предмети побуту і сількогосподарський реманент переселенців, фото та документи, що свідчать про заснування міста Пологи, особисті речі, відзнаки героїв – земляків.

Екскурсія до столиці запорізької кераміки


Слідуючим етапом екскурсії була пожежна частина міста. Вихованців цікавило все: пожежні машини, форма пожежника, їхні розповіді, побут. Табірчани мали можливість приміряти і одягнути на себе захисне спорядження, відчути себе справжніми вогнеборцями. А яке здивування і захоплення викликало у школярів демонстрація практичного заняття пожежників: сирена, виїзд пожежної машини, гасіння умовної пожежі!

Екскурсія до столиці запорізької кераміки


З цікавістю діти слухали розповіді пожежників про їх нелегку працю, швидкість виконання своїх завдань, вміння діяти грамотно, чітко, впевнено, про необхідність обережними і уважними, про дотримування правил безпечної поведінки. А потім фото на згадку. Вихованці залюбки фотографувалися у товаристві пожежників, біля машин.

Екскурсія до столиці запорізької кераміки


Не забули відвідати і місцевий кінотеатр «Юність», де переглядаючи улюблені мультфільми смакували піцею та фруктовими соками.

Хоч трішки притомилися, але вся дітвора була задоволена екскурсією.

В автобусі, по дорозі до рідного Гуляйполя ділилися своїми незабутніми враженнями і всім кортіло найшвидше поділитися ними зі своїми рідними, однолітками, друзями.

Комунальний заклад "Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Гуляйпільської районної ради
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1