Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Експертна оцінка квартири – що потрібно знати?


Експертна оцінка квартири являє собою незалежну послугу, інколи консультативного характеру, по визначенню чесної ринкової вартості такого житлового майна. Експерт обов’язково враховує всі умови, що потребує оцінка, а також всі нормативні і правові акти. Експерт також враховує мету такої роботи, яка буде зазначена на сторінці висновків.


Існує також експертиза квартири, яку ще називають будівельно-технічною. Ці дві послуги є абсолютно різними і відображають в більшості випадків різну вартість. Експертиза може враховувати саме вартість конструктивних елементів, незалежна оценка недвижимости Киев показує її ринкову ціну.


Оцінка квартири для продажу – оформлення в нотаріуса


Якщо в більшості випадків фізичні і юридичні особи не зобов’язані замовляти таку послугу, то при укладенні договору про продаж експертна оцінка квартири потрібна обов’язково. Нотаріус використовує такий звіт для нарахування податків, а також інших додаткових платежів, що вимагаються законодавством.


Хоча більшість людей замовляють таку роботу тільки тоді, коли її обов’язково вимагає певна організація, ми ж радимо її замовляти до нотаріальних і інших оформлень. От, наприклад, Ви продаєте свою квартиру чи кімнату в гуртожитку, а Вам хотілося б її вигідно і швидко продати. Що робити? Ріелтор не завжди підкаже по вартості, а от звіт про незалежну оцінку буде доречним. А знаючи ринкову вартість нерухомості, його можна легко і корисно продати!


Оцінка квартири для судових спорів


Незалежна ринкова оцінка квартири також досить часто використовується в суді, а саме для вирішення судових спорів, у тому числі для розділу майна. Наприклад, є у Вас частка квартири у будь якому розмірі. Ви вирішили її продати або здати в оренду. Інший співвласник проти, але і придбати він її не хоче. Що робити в такій складній ситуації? Потрібно звернутися до юристів і суду, а потім звісно і до оціночної компанії.


Вирішення судових спорів є досить складною роботою, яка не вирішується без консультацій експерта. Для замовлення такого звіту, потрібно підготувати документи майно: документ на право власності, технічний паспорт бюро технічної інвентаризації. Якщо Вам потрібна оцінка квартири, а документів у Вас немає, це не проблема. В такому випадку Вам буде надано «висновок про вартість майна».


Джерело інформації: http://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-nedvyzhymosty/ сайт оціночної компанії «Хорив». Статтю було написано завдяки якісним консультаціям експертів групи компаній «Хорив», яка проводить оцінювання майна.


0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.