завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Вперед
 

Вступ та навчання в Uniwersytet Warszawski та інших ВНЗ Польщі

Вступ та навчання в Uniwersytet Warszawski та інших ВНЗ ПольщіСучасний ринок праці потребує все більше нових фахівців. Європейські університети рухаються в ногу з часом та пропонують абітурієнтам найновіші спеціальності. До того ж, у багатьох університетах зараз є змога навчатися англійською мовою. Одним з таких університетів є й Варшавський університет, який пропонує
Детальніше

Кредит в спадок, чи це можливо?

Кредит в спадок, чи це можливо?Іноді трапляються ситуації, коли після укладення кредитного договору з банківською організацією її позичальник потрапляє в яку-небудь несподівану ситуацію, яка закінчується його смертю, або ж він просто вмирає з природних причин.
У такій ситуації, здавалося б, кредитний договір повинен припинити
Детальніше

Горіхове молоко − корисний аналог коров′ячому.

Горіхове молоко − корисний аналог коров′ячому.
Користь і застосування горіхового молока
Горіхове молоко − корисний аналог коров′ячому. Воно не містить в собі лактозу, а тому його можуть пити навіть ті, хто не переносять звичайне молоко тваринного походження. Ще один плюс горіхового молока − це абсолютно веганський продукт. Його схвалюють не тільки ті, хто відмовився від тварин і їхніх похідних, а й адепти сироїдіння і аюрведичного харчування.
Детальніше

Кутя на Різдво: рецепт простої куті на пшениці

Кутя на Різдво: рецепт простої куті на пшениці
Знадобиться:
— одна склянка пшениці;
— 200 г ізюму;
— 200 г волоських горіхів;
— 50 г маку;
— дві столові ложки меду.
Пшеницю промити, замочити на 2-8 годин у двох склянках води.
Потім, воду потрібно злити і залити трьома склянками свіжої, посоліть. Як
Детальніше

Недорогая заправка картриджей в Киеве ждет Вас в сервисном центре «Greentex service»

Сегодня слаженная работа многих предприятий зависит от различного рода факторов. Огромную роль в этом однозначно играет техника. Сегодня без нее просто как без рук любой офис, ведь везде требуется различная документация и тут без компьютеров точно как без рук.
Каждый из нас настолько привыкли их
Детальніше

Сорочинская ярмарка - когда пройдет и что надеть

Сколько «Великих» сел на слуху каждый год? Чтобы сузить круг, ограничимся населенными пунктами Украины, в которых присутствует это слово в той или иной форме. У автора этой статьи оно одно – Великие Сорочинцы Полтавской области.
Население этого маленького села всего несколько сотен человек. Однако
Детальніше

Рекомендации по выбору подушек

Рекомендации по выбору подушекРекомендации по выбору подушек
Если вы просыпаете с головной болью, отсутствием бодрости и чувствуете дискомфорт в шее и позвоночнике, тогда пришло время задуматься о покупке новой подушки. Ведь залог комфортного сна это не только качество матраса. За шейные позвонки, которые находятся в напряжении
Детальніше

Правила безпеки життєдіяльності під час відзначення свята Водохреща

Правила безпеки життєдіяльності під час відзначення свята Водохреща
Шановні громадяни!
Напередодні свята Водохреща рятувальники ДСНС звертають увагу громадян на можливі небажані наслідки для здоров`я та закликають утриматися від купання на несанкціонованих пляжах, особливо там де не перевірене дно. Рекомендуємо проводити ритуал Водохреща під пильним
Детальніше

Умови та порядок призначення пенсії по втраті годувальника з 1 жовтня 2017 року

Умови та порядок призначення пенсії по втраті годувальника з 1 жовтня 2017 рокуПорядок призначення пенсій по втраті годувальника регулюється статтями 36-39, статтею 24 та 45 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (1058)
Пенсія по втраті годувальника призначається: непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні,
Детальніше

Неофіційні свята в Україні – календар на 2018 рік (ІНФОГРАФІКА)

Неофіційні свята в Україні – календар на 2018 рік (ІНФОГРАФІКА)Більшість свят відзначають щороку в один і той же день. Пам’ятні дати, що є перехідними та змінюються з року в рік, fakty.ictv.ua позначили зірочкою*.
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Вперед