Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Фестиваль дружби "З країни в Україну" завітає до міста Гуляйполе

Фестиваль дружби "З країни в Україну" завітає до міста Гуляйполе25 вересня фестиваль "З країни в Україну" відвідає місто Гуляйполе. З 14:00 до 22:00 на площі біля КСК «Сучасник» буде відбуватися дійство для молоді, дітей та їх батьків. Буде побудована сцена для виступу відомих українських музичних гуртів та показу танцювальних номерів.

Організатори обіцяють цікаву пізнавальну програму для дітей та дорослих. Буде розбудовано наметове містечко для денних сімейних активностей, проводитимуться різноманітні захопливі майстер-класи та весела спортивна анімація. Ближче до вечора буде працювати відкрита кухня, де всі бажаючі зможуть відвідати смачні страви рідної української кухні - традиційні частування різних регіонів країни.

Дітки та молодь зможуть спробувати свої сили у таких народних промислах, як писанкарство, гончарство та ліпка з глини, робота за деревом, народний розпис, ліпка та випікання жайворонків з солоного тіста, а також виготовлення ляльок-мотанок, витинанок та багато чого іншого.

Також запланована фотовиставка кращих фотокартин з усіх куточків нашої країни – «Україна поза часом». Працюватиме відкрита бібліотека, де кожен зможе знайти собі українську книгу до душі та отримати її безкоштовно, або обміняти на власну.

Всі охочі матимуть можливість прослухати цікаві лекції з історії України, літератури, культури, архітектури та етнографії, які пройдуть у Районному краєзнавчому музеї по вул. Леніна, 73 з 14.00 до 17.00.

Любителі якісної та змістовної української музики зможуть послухати знайомі та нові композиції сучасних українських рок-гуртів.

Родзинкою фестивалю стане кінопоказ під відкритим небом з кращих робіт проекту “Вавілон’13”, які зібрано в альманах.

Головна мета фестивалю - втілювати освітні проекти для дітей і молоді. Всі активності спрямовані на пізнання України. Організатори фестивалю дружби - волонтери, що прагнуть наповнити міста атмосферою духовності та підтримки, єдністю та відчуттям українського духу та гордістю за свій рідний край.

Зазначимо, що фестиваль "З країни в Україну" відбувається вже другий рік поспіль. У минулому році мандрівкою Сходом проїхала команда загальною кількістю 136 волонтерів з 24 міст України, відвідавши такі міста, як Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Костянтинівка, Артемівськ, Червоноармійськ, Волноваха, Маріуполь. Було проведено активностей більш ніж для 11 000 людей, серед яких понад 5 000 дітей. У планах на 2015 рік - відвідати міста Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей.
7

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1