Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Фестиваль "Перлина Fest" запрошує показати запорізьку самобутність

Фестиваль "Перлина Fest" запрошує показати запорізьку самобутністьУ Києві відбудеться Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості „Перлина Fest” під гаслом „Творчість заради майбутнього!”. Фестиваль має на меті показати всю культурну різноманітність України, самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління.

До конкурсу та фестивалю запрошуються солісти та колективи з творчими роботами в трьох номінаціях: „Пісенний”, „Танцювальний”, „Оригінальний жанр”. Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях: 7-10 років; 11-13 років; 14-17 років. Особливістю конкурсу є те, що молодим українцям пропонується показати звичаї своєї місцевості, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією. Окремою номінацією конкурсу стане “Перлина громади” – особливий твір, який розкриває самобутність культури кожного регіону України.

Журі конкурсу очолює заслужений діяч мистецтв України, академік Міжнародної академії телевізійних наук та мистецтв (INTERNATIONAL AKADEMY of TELEVISION arts & sciences) Олена Загороднюк.

Захід проводитиметься 28 січня 2017 року за сприяння Київської міської державної адміністрації та органів місцевого самоврядування Всеукраїнської асоціації „Українська асоціація районних та обласних рад”. Кошти від заходу будуть спрямовані до Центру реабілітації та допомоги дітям-сиротам (Благодійна організація „Місто щасливих дітей” http://mistoditey.org).

Контакти оргкомітету: 044-586-40-11, perlinafest@gmail.com

Офіційна Інтернет-сторінка фестивалю: http://perlyny.com.ua/

Організатори заходу запрошують долучитись та взяти участь у конкурсі всіх бажаючих.

Управління у справах преси та інформації
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1