Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Флешмоб "А ти знаєш, як вберегтися від туберкульозу"

Всесвітній день боротьби проти туберкульозу відзначається щороку 24 березня в ознаменування того, що цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульзу - туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.

Метою Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу є підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля по ліквідації цієї хвороби.

В рамках роботи Акції "Бібліотека виходить на вулиці", працівники Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім, В.Діденка провели флешмоб "А ти знаєш, як вберегтися від туберкульозу". З метою привернення уваги до масштабів цієї хвороби і способів її профілактики та лікування, бібліотекарі розповідали про небезпеку туберкульозу та роздавали підготовлені буклети "Туберкульз.Здоровим бути легко".

Флешмоб "А ти знаєш, як вберегтися від туберкульозу"Флешмоб "А ти знаєш, як вберегтися від туберкульозу"Флешмоб "А ти знаєш, як вберегтися від туберкульозу"Флешмоб "А ти знаєш, як вберегтися від туберкульозу"Флешмоб "А ти знаєш, як вберегтися від туберкульозу"Флешмоб "А ти знаєш, як вберегтися від туберкульозу"
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1