Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Фонд центральної районної бібліотеки поповнився новим науково - популярним виданням наших відомих краєзнавців.

Приємна новина для всіх, хто цікавиться історією Гуляйпільщини та слідкує за новинками літератури рідного краю!

Фонд центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка поповнився новим науково - популярним виданням наших відомих краєзнавців Івана Кушніренка та Володимира Жилінського «Гуляйпілля сільськогосподарське» (Сторінки історії розвитку сільського господарства Гуляйпільського району Запорізької області).

Видання вийшло у видавництві «Дніпровський металург» міста Запоріжжя. «Книга з друку – читачеві в руки» - говоримо ми, бо пахне вона ще друкарською фарбою, а ще свіжими Гуляйпільськими вітрами, запахами степу, передчуттям нових відкриттів та зустрічей з цікавими людьми, які живуть зараз або жили та працювали раніше на Гуляйпільщині. Дуже багато знайомих облич …Тут є над чим подумати, багатьох, багатьох згадати… «Запропоноване дослідження - це розповідь про історію розвитку сільського господарства в Гуляйпільському районі Запорізької області, про людей, які вирощують високі врожаї сільгоспкультур і своєю працею прославляють рідний край» - так пишуть шановні автори у передмові.

Автори зауважують, що виходу у світ нової книги посприяв начальник управління агропромислового розвитку і продовольства Гуляйпільської районної державної адміністрації Микола Андрійович Ніколаєнко, а також висловлюють щиру подяку всім керівникам сільськогосподарських підприємств, приватним підприємцям та фермерам.

Книга має 760 сторінок!, добре доповнена фото документами. Поринаємо в історію нашого сільськогосподарського краю з давніх часів і до нашого сьогодення. Хочеться зауважити, що проведена письменниками робота та час, проведений у архівних закладах, не даремні. На наше переконання такі видання, де висвітлюються історичні події та факти, дуже важливі як для старшого покоління, так і для молоді, адже важливим є виховання у підростаючого покоління поваги та небайдужості до історії рідної землі та свого роду.

Подібні дослідження важливі як для кожного окремого громадянина, так і для держави у цілому, бо Україна розпочинається з сім’ї та малої батьківщини.

Хочеться побажати всім користувачам якнайшвидше познайомитися з цим краєзнавчим доробком. Сконцентруйтесь на приголомшливих відкриттях, яскравих враженнях.

Гарантовано: буде цікаво! Чекаємо на Вас у бібліотеці!

Фонд центральної районної бібліотеки поповнився новим науково - популярним виданням наших відомих краєзнавців.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1