Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ФОТОФАКТ: Біля Жовтневого райсуду невідомі просять звільнити членів ОЗУ Анисима

Сьогодні, дев′ятого грудня, у Жовтневому районному суді має відбутися чергові судові збори у справі членів ОЗУ Анисима Олени Бондаренко та Андрія Гречковського, інформує golos.zp.ua

Як інформує кореспондент web-сайту «Голос Запорожья», що знаходиться на місці подій, у будови Жовтневого райсуду зібралося близько 20 пікетувальників, які тримають в руках плакати з написами «Скажемо НІ замовленому беззаконню! »І« Свободу Бондаренко і Гречковського!». Активісти представилися небайдужими запорожцями і розповіли, що вже не 1-й раз відвідують судові наради у даній справі, проте з плакатами прийшли вперше.

ФОТОФАКТ: Біля Жовтневого райсуду невідомі просять звільнити членів ОЗУ Анисима


Більше того, до Жовтневго суду знову прийшло близько 20 «тітушек», що розбилися на 3 групи. Ще п′ять так званих «тітушек» присутні в будівлі суду. Як звичайно, молоді люди, одягнені в спортивну одяг і відвертають обличчя від камер.

ФОТОФАКТ: Біля Жовтневого райсуду невідомі просять звільнити членів ОЗУ АнисимаФОТОФАКТ: Біля Жовтневого райсуду невідомі просять звільнити членів ОЗУ Анисима


На збори прийшла і екс-керівник управління внутрішньої політики Запорізької міськради Ірина Комісар, що вважається довіреною особою Анисима. На запитання журналістів, навіщо вона прийшла на збори, Ірина Комісар відповіла, що бажає справедливого вироку для Бондаренко і Гречковського.

ФОТОФАКТ: Біля Жовтневого райсуду невідомі просять звільнити членів ОЗУ Анисима

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1