Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Футбольний матч між командами Гуляйполя та Авдіївки

З нагоди 20-ї річниці прийняття Конституції України 28 червня 2016 року на міському стадіоні «Сільмаш» відбулося урочисте відкриття товариського матчу з футболу між командами приватного акціонерного товариства «Авдіївський коксохімічний завод» групи Метінвест (місто Авдіївка Донецької області) та збірною Гуляйпільського району.

На свято завітали голова Гуляйпільської райдержадміністрації О.Іщенко, голова Гуляйпільської районної ради А.Клешня, Гуляйпільський міський голова О.Неміч, директор з якості приватного акціонерного товариства «Авдіївський коксохімічний завод» групи Метінвест Г.Клешня, представники засобів масової інформації та вболівальники міста Гуляйполя.

З побажаннями миру Україні та консолідації в суспільстві виступив Анатолій Григорович Клешня, який привітав гостей з міста Авдіївки та вручив команді коксохімзаводу сувеніри на згадку про товариську зустріч.

Директор з якості приватного акціонерного товариства «Авдіївський коксохімічний завод» групи Метінвест Григорій Григорович Клешня подякував гуляйпільцям за запрошення та щирий прийом.

Команди з сусідніх областей зустрілися на футбольному полі міста Гуляйполя заради миру в Україні та єдності українського народу.

Ведучі свята Алла Гончаренко та Артем Нижник стверджували:

«Ми всі – одна сім’я, єдина ми родина

У кожнім нашім «Я» - частинка України,

Ми всі – одна сім’я, єдина ми родина

Мільйони різних «Я», а разом – Україна!»

Красуні-україночки встеляли дорогу вишитими рушниками та вітали футболістів запашними короваями, виплеканими роботящими руками гуляйпільських хлібодарів. У небо злетіла пісня про Україну у виконанні Нижника Артема, Дубченко Марії та Отрішко Аліси.

Команди доклали максимум зусиль для здобуття перемоги, а вболівальники отримали позитивні емоції та незабутні враження від гри.

Футбольний матч закінчився з дружнім рахунком – 3 : 3.

За інформацією відділу культури і туризму Гуляйпільської райдержадміністрації.

Футбольний матч між командами Гуляйполя та АвдіївкиФутбольний матч між командами Гуляйполя та АвдіївкиФутбольний матч між командами Гуляйполя та Авдіївки
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1