Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Гаагський трибунал відкрив справу про вбивства етнічних грузин в Південній Осетії 2008 року

Гаагський трибунал відкрив справу про вбивства етнічних грузин в Південній Осетії 2008 рокуМіжнародний кримінальний суд схвалив початок розслідування справи про військові злочини і вбивства етнічних грузин в ході російсько-грузинського збройного конфлікту в 2008 році, повідомляється на сайті суду.

Як уточнюється, перша палата Відділення попереднього провадження дозволила розпочати розслідування злочинів з 1 липня по 10 жовтня 2008 року.

Запит на проведення розслідування, під юрисдикцією МКС був направлений в жовтні 2015 року. У ньому говорилося, що південноосетинські сили атакували грузин до 9 жовтня, але вже після того, як російські війська покинули створені буферні зони на території Південної Осетії та Грузії, передає Slon.

У документі йдеться, що, можливо, напади та грабежі проводилися з метою вигнання грузин з територій, що знаходяться в Південній Осетії.

В суді, вивчивши запит, вирішили, що є «розумні підстави вважати, що такі злочини, які перебувають під юрисдикцією МКС, відбувалися у випадку з Грузією». Відзначається, що мова йде про злочини проти людяності, вбивства мирних жителів і атаках миротворців.

unian.ua

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1