Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Газета «Районка» стала фіналістом «Олександрівської премії» та перемогла у номінації «Спасибі на доброму слові»

Газета «Районка» стала фіналістом «Олександрівської премії» та перемогла у номінації «Спасибі на доброму слові»Щоосені в Запоріжжі призначається регіональна премія у сфері благодійності та волонтерства - «Олександрівська премія» під патронатом мецената Олександра Богуслаєва, засновника страхової компанії «Мотор-Гарант». У конкурсі беруть участь благодійні фонди, організації та волонтерські рухи, які займаються благодійністю, реалізують соціальні проекти і безоплатно допомагають нужденним. У вівторок, 7 жовтня, у Запоріжжі вже вдруге відбулось урочисте нагородження фіналістів конкурсу, серед яких – газета «Районка».

Церемонія нагородження фіналістів «Олександрівської премії» відбулася у вівторок на сцені театру ім. В. Магара в місті Запоріжжі. Головні призи – іменний диплом, статуетка срібного орла (копія історичного артефакту «Вознесенського скарбу»), грошова премія і народне визнання. Фіналістів визначили онлайн-голосування та експертна рада, до якого увійшли авторитетні спеціалісти Запорізького регіону. Цьогоріч були обрані переможці в 11 номінаціях.

Газета «Районка» не тільки стала фіналістом «Олександрівської премії», але й виборола перемогу в номінації «Спасибі на доброму слові» - спеціальній номінації для друкованих видань, телерадіокомпаній, інтернет-ресурсів або окремих журналістів за активне висвітлення тем благодійності. На конкурс були відправлені численні статті журналістів «Районки» про благодійників Пологівщини, добрі справи простих людей, фестивалі та заходи, а також благодійні акції, організатором яких виступив сам колектив Газети.

Це, зокрема, ряд публікацій, присвячених благодійному проекту з відновлення Парку залізничників; проект «Шукаю маму», який «Районка» спільно зі Службою у справах дітей Пологівської РДА веде з 2012 року на сайті та в газеті, завдяки якому 5 дітей було усиновлено, 6 влаштовано до прийомної родини, 2 – до дитячого будинку сімейного типу, що функціонує не тільки у Пологівському, а й у іншому районі; передплатна кампанія на 2013 рік під егідою «Збір коштів для Діанки Мурашко»: з кожного передплатника ми направили одну гривню на її лікування та реабілітацію; екопроект з утилізації батарейок у Пологах; матеріали, присвячені волонтерству та благодійності, спрямовані на допомогу переселенцям та учасникам АТО і їх родинам, тощо. Так, журналісти «Районки» не тільки висвітлювали добрі справи своїх земляків, але й самі їх творили.

Більше інформації, фото, та відео на сайті «Районка»
2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1