Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Газоблок в будівництві

Газоблок в будівництвіБудинки з газобетону експлуатовані в різних кліматичних умовах служать практично вічно і не вимагають особливого обслуговування та догляду. Сьогодні дуже просто купити газоблок. Чернівці пропонують широкий їх вибір на ринку, а також їх можна замовити в спеціалізованих магазинах.

Завдяки тому, що близько 80-ти% обсягу пористих бетонів заповнені повітряними осередками, вони володіють прекрасною теплоізоляційної здатністю, тобто, використовуючи ніздрюватий бетон в якості стінового матеріалу, інші теплоізоляційні оздоблювальні матеріали не потрібні, а іноді й не рекомендовані.

Пожежна безпека. Газоблок (Чернівці) відноситься до пожежобезпечних матеріалом: він не горить, не виділяє токсичних компонентів, обмежує поширення вогню під час пожежі. Будинки, побудовані з газобетону, будинки з газобетонане горять, їх несучі конструкції залишаються незмінні, для усунення наслідків пожежі необхідно, лише відновлення внутрішньої обробки. Будівельні конструкції з пористого бетону задовольняють всі класи вогнестійкості.

Звукоізоляційні характеристики. Газобетон, завдяки своїй комірчастої структурі, володіє достатньо високими здібностями до поглинання різноманітних звуків. У будинків або котеджів з газобетону, як правило, забезпечуються діючі нормативні вимоги захисту від шуму без використання будь-яких додаткових спеціальних заходів щодо поліпшення і збільшення ступеня звукоізоляції.

Легко піддається механічній обробці. Газобетон має легкої оброблюваністю, що за властивостями можна порівняти з деревом. Він розпилюється, без зусиль сверлиться, фрезерується тощо. У блоці легко можна встановлювати різні кріплення, виконувати установку електричну розводку, труби водопроводу, опалення, каналізації, вентиляції. Газобетон дає можливість реалізовувати самі мудрі архітектурні та конструктивні рішення такі, як арки, каміни, колони, сходи, ступені і тд.

Екологічно чистий будівельний матеріал. Газобетон виготовляється з вапна, піску, цементу і води. А це - традиційні сировинні будівельні матеріали, які, всім очевидно, не містять шкідливих домішок і речовин. При затвердінні бетону в автоклавних установках в середовищі насиченої пари за температури від 175 С до 185 С навіть випадково потрапили складу органічні домішки згоряють і випаровуються. Тому використані під час будівництва блоки з газобетону, як не є носіями шкідливих компонентів так і не виділяють їх під час експлуатації під впливом температури, вологи або навколишнього середовища.

Легка вага газобетону. Газоблок - це група легких будівельних матеріалів, об′ємна вага яких може варіюватися в діапазоні від 300 кг до 1200 кг на м3. В даний час, якщо враховувати комплексні вимоги сучасних будівельних матеріалів, насамперед по теплопровідності, тоді оптимально випускати газобетон з мінімальним об′ємним вагою близько 400-600 кг / м3. Розрахункова вага стандартного газоблоку - близько 20 кг. Аналогічний обсяг кількості цегли важитиме більше 170 кг. Але незважаючи на легкість, газобетон володіє міцністю каменя.

З газобетону можна побудувати теплу зовнішню несучу стіну без використання додаткового теплоізоляційного шару, що відповідає вимогам по енергоефективності будинку або котеджу. Повітронепроникна, за рахунок закритих пор стіна, значно зменшить витрати енергії на опалення будинку.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1