Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Генерал пояснив, до чого повинна готуватися Україна у війні на Донбасі

Генерал пояснив, до чого повинна готуватися Україна у війні на ДонбасіВійна на Донбасі являє собою "надовго заморожений конфлікт", в якому Російська Федерація переслідує мету зміни влади в Україні. Про таке "Обозревателю" розповів генерал-полковник у відставці, в минулому начальник Генерального штабу ЗСУ, в минулому 1-й заступник міністра оборони України Анатолій Лопата.

Як пояснив генерал, "активізація на сході нашої країни обумовлена, в першу чергу, тим, що Росія анексією Криму і агресією на сході не досягнула своїх політичних цілей". Як він вважає, "для Російської Федерації бажано витягти хоча б щось позитивне у відносинах з Україною для вирішення своїх внутрішніх проблем, в першу чергу, у забезпеченні Криму всім необхідним - потрібно добитися дозволу не використання залізничного транспорту, мати сухопутний коридор".

Виходячи з цього, Лопата прогнозує "продовження або посилення бойових дій на сході України". Як він вважає, "абсолютно безперспективно сподіватися, що мінські домовленості будуть виконані. Думаю, ми всі повинні готуватися до більш серйозного протистояння на сході України".

Генерал упевнений: "Це конфлікт, який заморожений дуже надовго. Він регулярно буде розгоратися то в одній, то в іншій стороні, щоб розбурхувати громадську думку в Україні, протиставити рішенням уряду і Президента думка більшості в Україні та привести до внутрішніх, більш відчутним, проблемам політичного характеру, до зміни влади в Україні. Це важіль тиску на владу і боротьба за свідомість українського народу ".
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1