Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Година патріотизму "Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі"

19 лютого в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка до Дня Героїв Небесної сотні пройшла година патріотизму "Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі".

Мета заходу: вшанувати память, прищепити любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Перед аудиторією виступили: керівник апарату Гуляйпільської державної адміністрації Семеренко Сергій Олександрович, учасник подій на майдані, подій у Криму,а згодом доброволець АТО Хорішко Микола Миколайович, учасники АТО - брати Сергій Іванович та Петро Іванович Дарморози також справжні патріоти своєї країни.

Музичний номер подарував Максим Хорішко. Від спілкування всі присутні отримали заряд енергії, патріотизму та любові до рідного краю.

Година патріотизму "Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі"Година патріотизму "Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі"Година патріотизму "Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі"Година патріотизму "Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі"Година патріотизму "Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі"Година патріотизму "Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі"Година патріотизму "Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі"Година патріотизму "Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі"Година патріотизму "Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі"Година патріотизму "Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі"


Гуляйпільська-Районна Бібліотека

1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1