Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Годинник Судного дня зупинився за три хвилини до Армагеддону

Символічний годинник, який вказує на загрозу знищення планети людством, залишився на позиції 23:57. Вчені нагадали про глобальне потепління, тероризм, ядерну напругу між Росією та США, а також про кіберзлочинність.

Годинник Судного дня зупинився за три хвилини до Армагеддону


Чиказький "Бюлетень вчених-атомників" (Bulletin of the Atomic Scientists), автор проекту Годинника Судного дня, у вівторок, 26 січня, засвідчив, що рівень ядерної загрози та кліматичних змін за рік практично не змінився. Через це до умовного Армагеддону - півночі, як і в 2015 році, залишилося три хвилини. "Він (годинник - Ред.) залишився на найближчій позиції за останні 20 років", - цитує агенція AFP Рейчел Бронсон, виконавчу директорку видання.

Космолог та професор Університету Аризони Лоуренс Краусс додав, що це "не добрі новини". Вчений нагадав про глобальне потепління, тероризм, ядерну напругу між Росією та США, загрози з боку Північної Кореї, сварки Пакистану та Індії, а також кіберзлочинність. Усе це, за його словами, грає на руку дестабілізації.

Як відомо, щороку новий час на Годиннику Судного дня встановлює група вчених та інтелектуалів, у тому числі 16 нобелівських лауреатів. Проект запустили у 1947 році, з тих пір він сягав піку у дві хвилини до півночі у 1953, коли СРСР і США випробовували термоядерні бомби. Мінімум - 17 хвилин до опівночі - встановлений 1991-го. Три хвилини до опівночі годинник востаннє показував у 1983 році, у розпал "холодної війни".

DW.COM
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1