Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Голос гуляйпілля...

Голос гуляйпілля...Ви читали нашу місцеву газету-брехуху за 5.03.2013!!!! Такої гарної брехні, ще пошукати треба. Таке враження, що вона створена для забитих лохів!!!! Шановні представники райадміністрації, ви реально думаєте що люди такі барани…. Там вже від ваших «подвигів» вже тошнить. На півсторінки розписано слів типу : проводиться робота, порушуються актуальні питання, та купа інших синонімів з епітетами…. А де конкретна робота????
Перевести цілий розворот газети, на діферамби Дудці О.І. а інший розворот на те який корисний цар горох та пані квасоля…..
Та ще при всій тупості вищеописаного, вклинили, що представники Гуляйпільської громади роблять собі імідж!!!!!!!!!! та вводять необгрунтовану паніку в суспільстві…
Добре, скажимо, що ні Левченко і Рябко і інші члени організації не будуть це розповідати…..а хай хвалений Дудка, Гура, Неміч та хто там ще…. в залі КСК зберуть людей та розкажуть, з реальними документами про те ще дійсно нас цікавить: чому закрили санстанцію, чому переводять в Пологи лікарню, чому даються дозволи на кар’єр, що і до чого….. хай зроблять собі «імідж» так як він впав вже нижче плінтуса….
А ще звітують що наш район, на «почесному» 4 місці в області….. Ага, тоді уявіть яка «ж-па» з розвитком інших районів….
…не газета а нектар на душу… як у нас все добре…
Ну пораділи, та досить, а реально, і газета ….., і редактор і спонсори туди ж.
Таке враження, що в нас нема про що писати, крім того, як шановний Дудка О.І. з’являється над горизонтом, в жовто-гарячому промінні сонця вранці, та заходить ввечері….
Не можите висвітлювати об’єктивно події і проблеми району, не пишіть взагалі….

29

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 16  mahnovka2013  06 березня 2013, 00:00цитувати виділене
Гуляйпільська громада-це організація, створена патріотами Гуляйполя, які не мріють про депутатські крісла в раді, не балотуються нікуди, а захищають рідну землю! Майте свій розум, щоб зрозуміти!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 16  mahnovka2013  06 березня 2013, 00:00цитувати виділене
Стаття пана Горпинича в газеті, яка була колись "Голосом Гуляйпілля"-повна бредятина, написана гарно, видно,що пан долучив сюди грамотних юристів, які вміють пудрити людям мозги!
http://archive.nbuv.gov.ua/portal/natural/UDGRI/2011_2/2_11_03.pdf Люди, Гуляйпільці! Читайте цю статтю,яка одна з багатьох широко висвітлює, що саме залізні руди,збагачені ураном, залягають в основі Придніпроської частини Українського кристалічного щита, на території Гуляйполя і Залізничного! Наша газета колись була радістю для людей і гордістю району,правдивою та цікавою, бо писалася для людей. Шановна пані Олена Муха-позорище для Гуляйполя, своїми руками закриває награмотним людям, які звикли вірити рідній газеті, очі і допомогає пану О. Дудці копати могилу для Гуляйполя!!!!
 0  або