Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«Google Україна» спільно з Міністерством освіти та науки запустили онлайн-портал «Ідеї, що змінюють світ».

«Google Україна» спільно з Міністерством освіти та науки запустили онлайн-портал «Ідеї, що змінюють світ».Тепер кожен українець може представити на сайті свій винахід, поділитися цікавою ідеєю або підшукати однодумців для її втілення, повідомляється в блозі компанії.

Щоб запропонувати свою ідею на сайті «Ідеї, що змінюють світ», на головній сторінці сайту потрібно натиснути «Запропонувати ідею», після чого з’явиться форма. У формі потрібно вказати ім’я, email, написати повідомлення та прикріпити файл з ідеєю або винаходом. Також тут можна ознайомитися з умовами розміщення інформації (інтелектуальна власність тощо). Після натискання «Відправити» ідея надходить на розгляд адміністрації сайту, а потім з’являється в розділі «Нові ідеї».

«Ми сподіваємося, що цей сайт стане платформою, яка збере разом винахідливих українців і дасть їм можливість об’єднуватися навколо цікавих ідей і втілювати їх у життя в спільних проектах», — кажуть представники Google.

Також на сайті представлені цікаві та значущі винаходи з минулого, авторами яких стали українці: вертоліт, газова лампа, вугільний комбайн, хірургічний шов-блискавка, технологія зварювання у відкритому космосі, ракетний двигун і багато іншого.

«Ми сподіваємося, що великі ідеї як минулого, так і сьогодення, надихнуть сучасне покоління українців на нові звершення та винаходи», — додають у Google.
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1