Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Говорить «Гуляйпільська Громада» №2

Говорить «Гуляйпільська Громада»     №2Доборолась Україна до самого краю.
Гірше ляха свої діти її розпинають (Т.Шевченко)

Вставай хто живий в кого думка повстала.
Година для праці настала. (Л.Українка)Дорогі Земляки!

Це єдиний спосіб спілкуватись з вами. За період, який пройшов, «Гуляйпільська громада» активно збирає підписи мешканців району. Ми повинні Вам сказати, що відмовляються одиниці, та ті, кого влада «нашугала» до стану чеховського піскаря, який «Жил дрожал и умирал дрожал». Решта людей масово підтримують боротьбу проти відкриття кар’єру. Свідчення науковців доповнюють нашу тривогу. Залізна руда Гуляйпільського родовища надзвичайно бідна та складає 16-18 %. Науковці стверджують, що комбінат, який буде побудовано тільки для збагачення руди, окупить себе через 100 років. Сьогодні існує багато законсервованих шахт з процентним вмістом заліза до 50% в Кривому Розі. Але туди не ідуть, хочуть знищити наші родючі чорноземи..

Повірте це реальна інформація, а не страшилка. Зверніться до друзів та знайомих, які проживають біля Нікополя(Чортомлик) - там найстрашніший кар’єр України. Вибухові роботи здійснюються щотижня. Найменша протяжність вибухів 30 секунд. Жодна хата, яка розташована неподалік, не витримає цих коливань землі. Сьогодні стоїть питання жити чи не жити нам в наших домівках. Вода навіки зникне не тільки в нашому районі, адже глибина кар’єру більша ніж 650 м.

Згідно екологічної карти, в кар’єр ЩОГОДИНИ буде скидатись до 1500 куб.м. води. ЗА ДОБУ 36 000 куб м. Всі райони залишаться без води. Вітрова ерозія, солончаки, забруднення навколишнього середовища. Займатись сільським господарством стане неможливо. Все, що виросте на городі, стане непридатне до вживання. Дехто думає, що це все буде дуже не скоро. Запам’ятайте: з дня отримання проекту на руки, замовник через ВІСІМ місяців одержить першу промислову продукцію. Тобто, сьогодні невідомо чи будемо ми їсти восени те, що посадимо на городі цією весною. В кар’єрі будуть працювати БІЛАЗИ, вантажопідйомністю більше СОРОКА тон кожен та потужні кар’єрні екскаватори, тому котлован буде розритий до глибини 650 метрів за 3-4 місяці максимум, темпи будуть надзвичайно швидкі…

Що стосується робочих місць. Покажіть мені того батька, матір, діда, бабусю, які пошлють в це пекло робити своїх дітей та онуків. Майте на увазі, що вам просто брешуть, коли говорять, що податки сплачуватимуться на місцях. Податки 100 % перераховуються до державного бюджету, тому не треба розповідати байки про процвітання району, якого скоро просто не буде. Все це розуміють наші сусіди - мешканці Пологівського, Оріхівського, Новомиколаївського, Покровського районів та м.Запоріжжя. Вони нас підтримують. Ми стверджуємо, що це буде рукотворний Чорнобиль Півдня України, який не накриєш саркофагом.

Багатьох цікавить юридичний аспект проблеми. Конституція України - закон прямої дії, який стверджує «Земля та її надра належать народу» ст.13. Господарем на своїй території є територіальна громада.

Яке рішення прийме територіальна громада району 07.04.2013 року о 12.00 - так і буде..


Нас зрадили депутати обласної ради, вони тут не живуть. Хочеться вірити, що депутати райради, були обдурені, але сьогоднішнє їхнє мовчання свідчить про друге. Отже, ми територіальна громада маємо, згідно ст. 140. Конституції України перейти до БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО управління громадою, таким чином виразивши недовіру органам місцевого самоврядування, які прийняли антинародне рішення, не погодивши з територіальною громадою питання надання погодження на відкриття кар’єру. Кожен Ваш підпис – це підтримка РІШЕННЯ ГРОМАДИ. Тому обов’язково поставте підпис. Вимагайте звітів депутатів перед виборцями.

Друзі наші.

Ми знаємо, як плюндрують та нищать гідність бюджетників і тих, хто має роботу: вас звільняють, погрожують. Знайомий почерк по Вільнянську. ТРИМАЙТЕСЬ. Ми надіємось, що ви скажете своє слово в КСК.
Ми звертаємось до медиків району. Ви, як ніхто інший, знаєте стан справ зі здоров’ям та онкологією в районі та яким чином спотворюється правда. Не мовчіть .
Ми звертаємось до трудівників сільського господарства. Ви добре знаєте, що Земля МАТИ -ГОДУВАЛЬНИЦЯ. Не нам вам розповідати, що вона жива і що буде, коли груди гуляйпільських чорноземів розпанахає вирва діаметром декілька кілометрів та глибиною 650 метрів. Сьогодні Земля просить у вас захисту.
12 травня ви не просто будете поминати своїх РІДНИХ, БАТЬКІВ, ДІДІВ, ПРАДІДІВ. Ви станете перед прахом Свого РОДУ. Повірте: Вони запитають жорстко: «Що ти зробив для захисту своєї домівки?» Совість не дасть спокою ні вдень ні вночі. Якщо вона є …
Ми окремо звертаємось до молоді. Облиште свої справи в містах, злітайтесь до рідного гнізда 07.04.2013 року о 12.00 год. до КСК. Розваги та комп’ютер почекають.
Окреме слово до влади. Не смішіть людей, не виставляйте себе на посміховисько. Вам не здається смішним: Вся влада, народний депутат «проти» кар’єру, народ проти, а кар’єр відкривають.

ВЛАДО-ПЕРЕСТАНЬ БРЕХАТИ ЛЮДЯМ!

ЛЮДИ! Вас знову хочуть обдурити та зібрати вас 06.04.2013 року до КСК. НЕ ВІРТЕ.

Наші збори 07.04.2013 о 12.00 год. НЕ ВЕДІТЬСЯ НА БРЕХНЮ.
І останнє. Ми переможемо. Ми збираємось щоб скасувати рішення обласної ради.

МИ НА СВОЇЙ БОГОМ ДАНІЙ ЗЕМЛІ, МИ ЇЇ ГОСПОДАРІ!!!
16

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1