Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Грамотний вибір сервера

Ви плануєте побудувати ІТ-інфраструктуру? Або хочете оновити вже існуючу? Для цього потрібен сервер, але не знаєте, який варто купити? Тоді читайте цю статтю! Нижче ми розповімо вам, що потрібно врахувати в процесі вибору сервера, якщо хочете собі його придмати, але ми радимо звернути увагу на компанії які дають свої сервера в аренду. gmhost.com.ua зарекомендували себе як надійна компанія, яка має у розпорядженні потужні сервари, легкі в налаштуванні і управлінні, гарантовані апаратні ресурси і root-доступ, безлімітний трафік.


Що врахувати при виборі сервера?


Грамотний вибір сервера

Призначення. Потрібно розуміти, з якою метою купується техніка. Наприклад, проксі, файловий сервер, контролер домену і сервер додатків - мають різну функціональність і особливості.Вид інформаційних баз. Також потрібно врахувати, який їх первісний розмір і наскільки швидко він буде збільшуватися.

Наскільки швидко повинен бути відновлений доступ. Якщо вам не можна допускати навіть хвилинного простою сервера, то потрібно подбати про поліпшеному джерелі безперебійного живлення, пристрої для створення резервних копій.Кількість користувачів. Якщо планується, що одночасно на сайті перебуватиме величезна кількість користувачів, то це неодмінно потрібно врахувати.Спосіб доступу. Вони можуть отримувати доступ через термінальний сервер, клієнт-сервер, файл-сервер.

Решту обладнання.
Купити сервер потрібно так, щоб він поєднувався з іншим обладнанням, яке вже використовується в комп’ютерній мережі.Спеціальне ПО. Враховуйте, яке програмне забезпечення вже використовується і, яке планується встановлювати.Наявність місця під сервер. Чи буде це спеціально виділена кімната або спеціальний шафа.Бюджет. Потрібно розуміти, скільки планується витратити на покупку такого обладнання, і вибирати техніку в межах бюджету.

Відповіді на всі ці питання дозволять знайти ідеальну модель сервера, яка може впоратися з покладеними на неї завданнями.Де купити сервер?При виборі продавця такої техніки варто орієнтуватися на перевірені компанії, які вже давно зарекомендували себе в цій сфері з кращого боку. Зверніть увагу, наскільки великий у продавця асортимент і лояльна цінова політика. Також не зайвим буде подивитися відгуки про компанію-продавця в інтернеті. Якщо ви впевнені, що вам продадуть якісну техніку, то можна сміливо робити замовлення.

Деякі фірми пропонують послугу індивідуального підбору сервера, виходячи з ваших потреб. Не варто нехтувати такою можливістю, адже кваліфіковані фахівці завжди запропонують вам кращий варіант.

0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.