Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Громади Запорізької області виходять на новий рівень безпеки (ВІДЕО)

Громади Запорізької області виходять на новий рівень безпеки (ВІДЕО)Біленківська, Берістівська, Веселівська, Воскресенівська, Гуляйпільська, Долинська, Мирненська, Михайлівська, Новоалександрівська, Новоуспенівська, Осипенківська, Петромихайлівська, Приазовська, Роздольська, Чкалівська та Широківська громади Запорізької області отримали 19 поліцейських автомобілів.Нові автомобілі Renault Duster придбані в рамках спільного проєкту Національної поліції, ОТГ і міжнародних партнерів. Салоган проєкту «Поліцейський офіцер громади»: «Я – тут!» - поліцейський максимально наближений до громади. За словами заступника начальника Головного управління Нацполіції у Запорізькій області Павла Карабути, тісна взаємодія між учасниками проєкту взаємовигідна: партнери з-за кордону виділяють кошти на придбання автомобілів, Нацполіція проводить відбір і навчає поліцейських, вводячи їх до штату і виплачуючи зарплатню, громади забезпечують поліцейський пункт і його обладнання.

В результаті, рівень довіри до поліції зріс з 20 до 70 відсотків.

- Розвиток громад – це, перш за все, комфорт і безпека на території. Спільний проєкт, що реалізують Національна поліція в Запорізькій області, ОТГ і міжнародні партнери, підвищує спроможність громад, мотивує їхніх жителів залишатися в сільській місцевості. Як голова Запорізької обласної ради, я вдячна тим громадам, які стимулюють поліцейських, знаходячи ресурси для обладнання поліцейської станції, а подекуди – і для виділення житла для поліцейського офіцера громади. Пишаюсь, що саме Запорізька область задає тренд для всієї України, - зазначила голова Запорізької обласної ради Олена Жук, вручаючи ключі від автівок поліцейським громад. Від імені депутатського корпусу Запорізької обласної ради Олена Жук запевнила: у нас одна мета – порядок і безпека в громадах.

Провели у «добру путь» поліцейських офіцерів громад на новеньких авто і перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім, і заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1