завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Вперед
 

Хай буде теплою осінь життя

Хай буде теплою осінь життя«Хай буде теплою осінь життя» - під такою назвою пройшло чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» Гуляйпільської центральної бібліотеки ім. В.Діденка, приурочене до Міжнародного дня людей похилого віку. Це засідання стало ще й ювілейним – «Надвечір’ю» виповнилося п’ять років.
Для багатьох
Детальніше

В бібліотеці квестували

В бібліотеці квестувалиКвест – одна із найактивніших та найцікавіших форм роботи з популяризації спілкування, змагання, отримання інформації з історії рідного краю та бібліотечних знань.
«Історія міста – історія людей» таку назву мав квест, приурочений до Дня народження нашого міста, який підготували та з успіхом провели для юнацтва працівники центральної бібліотеки ім. В.Діденка.
Детальніше

Презентація книги

Презентація книги13 вересня в читальному залі Гуляйпільської центральної бібліотеки ім.В.Діденка відбулась презентація нової книги місцевого краєзнавця Івана Кушніренка «Реформи Нестора Махна». Захід, приурочений до Дня міста, підготовлено і проведено для жителів громади різної вікової категорії: були запрошені учні місцевих шкіл –ЗОШ№1, СЗОШ, спеціальної ЗОШ- інтернат зі своїми керівниками та люди старшого віку.
Детальніше

Урок-подорож містами України «З Україною в серці»

Урок-подорож містами України  «З Україною в серці»В бібліотеці для дітей до Дня знань проведено урок-подорож містами України «З Україною в серці». До бібліотеки завітали учні 5-А і 5-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники Коротнюк В.А. і Гура Л.І.).
Ведуча бібліотекар Ольга Старокоженко говорила про те, що ми живемо в найкращій країні на Землі.
Детальніше

Серпень пахне медом

Серпень пахне медомCерпень … Пора щедрих дарів природи. З городів прибирають овочі, у садах – фрукти, з полів знімають урожай. Везуть з баштану кавуни та дині. А ще серпень пахне медом! В серпні ми святкуємо Медовий Спас, який також називають Маковієм(14 серпня) та День пасічника.
Це професійне свято бджолярів
Детальніше

Сонячний світ дитинства

Сонячний світ дитинстваВ бібліотеці для дітей відбулася конкурсно-ігрова програма «Сонячний світ дитинства». До бібліотеки завітали учні 2-4 класів ЗОШ№1 та спеціалізованої ЗОШ, які відвідують пришкільні та мовні табори з денним перебуванням.
Ведуча, бібліотекар Інна Дутова, говорила про те, що літо - це прекрасна
Детальніше

Захід "Веселкове дитинство моє"

Захід "Веселкове дитинство моє"У Гуляйпільській міській бібліотеці – філії № 1 відбувся святковий захід «Веселкове дитинство моє», присвячений Міжнародному дню захисту дітей. На свято діти прийшли разом зі своїми мамами. Малюки активно брали участь у народознавчій вікторині, іграх та розгадували загадки.
Веселими барвами
Детальніше

Проведено флешмоб «Руху правила єдині – поважати їх повинні»

Проведено флешмоб «Руху правила єдині – поважати їх повинні»В бібліотеці для дітей проведено флешмоб «Руху правила єдині – поважати їх повинні». 22 травня в бібліотеку завітали учні 4-А та 4-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники Т.І. Горпинич, Т.П. Кукурудзяк) а 24 травня - учні 4-А та 4-Б класів колегіуму «Лідер» (класні керівники М.С. Бугрим, Л.О.Бохан). На захід
Детальніше

Книгоманія-2018 у Львові

Книгоманія-2018 у ЛьвовіОдинадцять років поспіль навесні у Львові проходить Дитячий Форум – один з найбільших фестивальних заходів для дітей в Україні. Цього року у його рамках відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018». Переможці обласних турів з 15 регіонів України та міста Львова
Детальніше

Зустріч з майстринею - вишивальницею

Зустріч з майстринею - вишивальницеюДень вишиванки — це свято, яке щороку проводиться у третій четвер травня і покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив′язане до жодного державного чи релігійного. В цей день кожен українець може одягти вишиванку
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Вперед