завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед
 

В центральній бібліотеці пройшла презентація книги Миколи Білая «Тверда пшениця»

В центральній бібліотеці пройшла презентація книги Миколи Білая «Тверда пшениця»
13 листопада 2020 року в центральній бібліотеці ім. В.Діденка комунальної установи «Централізована бібліотечна система» Гуляйпільської міської ради пройшла презентація книги Миколи Білая «Тверда пшениця», яка містить 53 оповідання, збагачені колоритними фотоілюстраціями.
Детальніше

У бібліотеках ЦБС було презентовано книжкові виставки

У бібліотеках ЦБС було презентовано книжкові виставки21 листопада 2019 р. у бібліотеках ЦБС було презентовано книжкові виставки «Майдан -це стан душі і поклик серця» та «Нетлінний подвиг в ім’я України».На виставках у центральній бібліотеці ім..В.Діденка представлені сучасні українські видання як художнього характеру, так і фото-документальна друкована продукція.У перший день роботи виставок з її наповненням ознайомлено близько 50 відвідувачів. Враховуючи,що виставки будуть працювати 7 днів,плануємо ознайомити щонайменше 300 читачів.
Детальніше

В читальному залі Гуляйпільської центральної бібліотеки діє виставка – реквієм «Нескорені, чиї душі на небесах…»

В читальному залі Гуляйпільської центральної бібліотеки діє виставка – реквієм «Нескорені, чиї душі на небесах…»До Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в читальному залі Гуляйпільської центральної бібліотеки ім. В.Діденка з 15 лютого діє виставка – реквієм «Нескорені, чиї душі на небесах…», а в Інтернет центрі для відвідувачів організовано відео перегляд презентації «Небесна Сотня поіменно. Пам ’яті Героїв Небесної Сотні».
Детальніше

Працівники Гуляйпільської центральної бібліотеки ім. В.Діденка провели акцію «Бібліотека любить Вас!»

Працівники Гуляйпільської центральної бібліотеки ім. В.Діденка провели акцію «Бібліотека любить Вас!»У День всіх закоханих працівники Гуляйпільської центральної бібліотеки ім. В.Діденка освідчувались в любові та прихильності до своїх читачів, провівши акцію «Бібліотека любить Вас!»
Детальніше

Хай буде теплою осінь життя

Хай буде теплою осінь життя«Хай буде теплою осінь життя» - під такою назвою пройшло чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» Гуляйпільської центральної бібліотеки ім. В.Діденка, приурочене до Міжнародного дня людей похилого віку. Це засідання стало ще й ювілейним – «Надвечір’ю» виповнилося п’ять років.
Для багатьох
Детальніше

В бібліотеці квестували

В бібліотеці квестувалиКвест – одна із найактивніших та найцікавіших форм роботи з популяризації спілкування, змагання, отримання інформації з історії рідного краю та бібліотечних знань.
«Історія міста – історія людей» таку назву мав квест, приурочений до Дня народження нашого міста, який підготували та з успіхом провели для юнацтва працівники центральної бібліотеки ім. В.Діденка.
Детальніше

Презентація книги

Презентація книги13 вересня в читальному залі Гуляйпільської центральної бібліотеки ім.В.Діденка відбулась презентація нової книги місцевого краєзнавця Івана Кушніренка «Реформи Нестора Махна». Захід, приурочений до Дня міста, підготовлено і проведено для жителів громади різної вікової категорії: були запрошені учні місцевих шкіл –ЗОШ№1, СЗОШ, спеціальної ЗОШ- інтернат зі своїми керівниками та люди старшого віку.
Детальніше

Урок-подорож містами України «З Україною в серці»

Урок-подорож містами України  «З Україною в серці»В бібліотеці для дітей до Дня знань проведено урок-подорож містами України «З Україною в серці». До бібліотеки завітали учні 5-А і 5-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники Коротнюк В.А. і Гура Л.І.).
Ведуча бібліотекар Ольга Старокоженко говорила про те, що ми живемо в найкращій країні на Землі.
Детальніше

Серпень пахне медом

Серпень пахне медомCерпень … Пора щедрих дарів природи. З городів прибирають овочі, у садах – фрукти, з полів знімають урожай. Везуть з баштану кавуни та дині. А ще серпень пахне медом! В серпні ми святкуємо Медовий Спас, який також називають Маковієм(14 серпня) та День пасічника.
Це професійне свято бджолярів
Детальніше

Сонячний світ дитинства

Сонячний світ дитинстваВ бібліотеці для дітей відбулася конкурсно-ігрова програма «Сонячний світ дитинства». До бібліотеки завітали учні 2-4 класів ЗОШ№1 та спеціалізованої ЗОШ, які відвідують пришкільні та мовні табори з денним перебуванням.
Ведуча, бібліотекар Інна Дутова, говорила про те, що літо - це прекрасна
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед