завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5  Вперед
 

У детячій бібліотеці нові інтерактивні книги

У детячій бібліотеці нові інтерактивні книги
Детальніше

Улюблена література книгоманів бібліотеки для дітей

Улюблена література книгоманів бібліотеки для дітейДобрий день, дорогі друзі!!!
Гуляйпільська бібліотека для дітей запрошує Вас поринути в мандрівку з улюбленими письменниками. Серія «Коти-вояки» створена британськими письменницями Кейт Кері, Черіт Болдрі, Тай Сазерленд у співавторстві з редактором Вікторією Голмс під загальним псевдонімом Ерін
Детальніше

Віртуальна виставка - спомин

Віртуальна виставка - спомин
Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу.
Минуло вже 75 років від Дня Перемоги в Другій світовій війні у Європі.
В бібліотеці для дітей презентована віртуальна виставка – спомин « Шана за подвиг – подяка за мир». На ній представлена література : І. Мельников
Детальніше

Нові книжкові надходження для поповнення Куточка Європейського Союзу «Молодіжна Альтернатива»

Нові книжкові надходження для поповнення Куточка Європейського Союзу «Молодіжна Альтернатива»Гуляйпільська бібліотека для дітей днями отримала нові книжкові надходження для поповнення Куточка Європейського Союзу «Молодіжна Альтернатива» від Громадської Організації – «ЄС – на книжковій полиці».
Детальніше

Книгоманія -2020

Книгоманія -2020В бібліотеці для дітей проведено відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2020» серед учнів 6-7 класів шкіл міста.
Метою Конкурсу є: вироблення у дітей навичок самостійної роботи з книгою, популяризація найкращих надбань української і світової класичної й сучасної літератури,
Детальніше

В бібліотеці для дітей відбулося свято «Матусю моя дорогенька, це свято даруєм тобі»

В бібліотеці  для дітей відбулося  свято «Матусю моя дорогенька, це свято даруєм тобі»
До Дня 8 Березня в бібліотеці для дітей відбулося свято «Матусю моя дорогенька, це свято даруєм тобі». До бібліотеки завітали учні 3-А класу ОЗ загальної середньої освіти «Престиж» (класний керівник Л.І.Смола).
Бібліотекарі Ірина Тимофієва та Юлія Куріленко говорили про те, що перше весняне свято – це свято жінок. А найріднішою людиною для кожної дитини є мама. У мами найдобріші і найласкавіші руки. У мами найвірніше і найчуйніше серце – в ньому ніколи не згасає любов. Добрим словом працівники згадали бабусь – невтомних трудівниць, скарбничих мудрості нашого народу, цікавих казкарів. З великою шаною бібліотекарі говорили і про другу маму дітей – першу вчительку.
Детальніше

Запрошуємо відвідати фотозону "Весна - чарівниця"

Запрошуємо відвідати фотозону "Весна - чарівниця"
Детальніше

Подяка за участь в акції «Подаруй бібліотеці книгу»

Подяка за участь в акції «Подаруй бібліотеці книгу»Протягом 2019 року в бібліотеці для дітей проводилася акція «Подаруй книгу бібліотеці». За цей період жителі міста передали в дар бібліотеці книги різноманітної тематики.
Працівники бібліотеки висловлюють щиру подяку: Івану Кириловичу Кушніренку та Оксані Іванівні Горпинич, Юлії Олексіївні Коростильовій,
Детальніше

Бібліотечний урок в дитячому садочку «Сонечко»

Бібліотечний урок в дитячому садочку «Сонечко»До дитячого садочка «Сонечко» на запрошення вихователів логопедичних груп, завітали працівники бібліотеки для дітей, які провели бібліотечний урок.
Детальніше

Екскурсія до бібліотеки

Екскурсія до бібліотекиНапередодні Різдвяних свят до бібліотеки для дітей завітали учні початкових класів Гуляйпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «вчителі І.П. Шингур та М.А. Дерев`янко).
Детальніше
 
 1 2 3 4 5  Вперед