завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4  Вперед
 

Книгоманія -2020

Книгоманія -2020В бібліотеці для дітей проведено відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2020» серед учнів 6-7 класів шкіл міста.
Метою Конкурсу є: вироблення у дітей навичок самостійної роботи з книгою, популяризація найкращих надбань української і світової класичної й сучасної літератури,
Детальніше

В бібліотеці для дітей відбулося свято «Матусю моя дорогенька, це свято даруєм тобі»

В бібліотеці  для дітей відбулося  свято «Матусю моя дорогенька, це свято даруєм тобі»
До Дня 8 Березня в бібліотеці для дітей відбулося свято «Матусю моя дорогенька, це свято даруєм тобі». До бібліотеки завітали учні 3-А класу ОЗ загальної середньої освіти «Престиж» (класний керівник Л.І.Смола).
Бібліотекарі Ірина Тимофієва та Юлія Куріленко говорили про те, що перше весняне свято – це свято жінок. А найріднішою людиною для кожної дитини є мама. У мами найдобріші і найласкавіші руки. У мами найвірніше і найчуйніше серце – в ньому ніколи не згасає любов. Добрим словом працівники згадали бабусь – невтомних трудівниць, скарбничих мудрості нашого народу, цікавих казкарів. З великою шаною бібліотекарі говорили і про другу маму дітей – першу вчительку.
Детальніше

Запрошуємо відвідати фотозону "Весна - чарівниця"

Запрошуємо відвідати фотозону "Весна - чарівниця"
Детальніше

Подяка за участь в акції «Подаруй бібліотеці книгу»

Подяка за участь в акції «Подаруй бібліотеці книгу»Протягом 2019 року в бібліотеці для дітей проводилася акція «Подаруй книгу бібліотеці». За цей період жителі міста передали в дар бібліотеці книги різноманітної тематики.
Працівники бібліотеки висловлюють щиру подяку: Івану Кириловичу Кушніренку та Оксані Іванівні Горпинич, Юлії Олексіївні Коростильовій,
Детальніше

Бібліотечний урок в дитячому садочку «Сонечко»

Бібліотечний урок в дитячому садочку «Сонечко»До дитячого садочка «Сонечко» на запрошення вихователів логопедичних груп, завітали працівники бібліотеки для дітей, які провели бібліотечний урок.
Детальніше

Екскурсія до бібліотеки

Екскурсія до бібліотекиНапередодні Різдвяних свят до бібліотеки для дітей завітали учні початкових класів Гуляйпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «вчителі І.П. Шингур та М.А. Дерев`янко).
Детальніше

Завітайте до нас на "Вогник"

Завітайте до нас на "Вогник"
Детальніше

Театралізоване свято «На радість нашим дітям - Миколай іде по світу»

Театралізоване свято «На радість нашим дітям - Миколай іде по світу»18 грудня 2019 року, до бібліотеки для дітей на театралізоване свято «На радість нашим дітям - Миколай іде по світу» завітали діти з обмеженими фізичними можливостями та їх батьки. Такі передсвяткові новорічні заходи в бібліотеці стали традиційними.
В святковій атмосфері, в красиво оформленій
Детальніше

Вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш»

Вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш»До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в бібліотеці для дітей відбувся вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш».
Детальніше

Свято рідної мови «Мова барвиста, мова багата, ніжна і тепла, як батьківська хата»

Свято рідної мови «Мова барвиста, мова багата, ніжна і тепла, як батьківська хата»До Дня української мови і писемності в бібліотеці для дітей відбулося свято рідної мови «Мова барвиста, мова багата, ніжна і тепла, як батьківська хата». До бібліотеки завітали учні 3-Б класу опорного закладу «Престиж» (класний керівник В.П. Шокотко).
Бібліотекарі Ірина Войцеховська та Ольга
Детальніше
 
 1 2 3 4  Вперед