завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4  Вперед
 

Подяка за участь в акції «Подаруй бібліотеці книгу»

Подяка за участь в акції «Подаруй бібліотеці книгу»Протягом 2019 року в бібліотеці для дітей проводилася акція «Подаруй книгу бібліотеці». За цей період жителі міста передали в дар бібліотеці книги різноманітної тематики.
Працівники бібліотеки висловлюють щиру подяку: Івану Кириловичу Кушніренку та Оксані Іванівні Горпинич, Юлії Олексіївні Коростильовій,
Детальніше

Бібліотечний урок в дитячому садочку «Сонечко»

Бібліотечний урок в дитячому садочку «Сонечко»До дитячого садочка «Сонечко» на запрошення вихователів логопедичних груп, завітали працівники бібліотеки для дітей, які провели бібліотечний урок.
Детальніше

Екскурсія до бібліотеки

Екскурсія до бібліотекиНапередодні Різдвяних свят до бібліотеки для дітей завітали учні початкових класів Гуляйпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «вчителі І.П. Шингур та М.А. Дерев`янко).
Детальніше

Завітайте до нас на "Вогник"

Завітайте до нас на "Вогник"
Детальніше

Театралізоване свято «На радість нашим дітям - Миколай іде по світу»

Театралізоване свято «На радість нашим дітям - Миколай іде по світу»18 грудня 2019 року, до бібліотеки для дітей на театралізоване свято «На радість нашим дітям - Миколай іде по світу» завітали діти з обмеженими фізичними можливостями та їх батьки. Такі передсвяткові новорічні заходи в бібліотеці стали традиційними.
В святковій атмосфері, в красиво оформленій
Детальніше

Вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш»

Вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш»До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в бібліотеці для дітей відбувся вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш».
Детальніше

Свято рідної мови «Мова барвиста, мова багата, ніжна і тепла, як батьківська хата»

Свято рідної мови «Мова барвиста, мова багата, ніжна і тепла, як батьківська хата»До Дня української мови і писемності в бібліотеці для дітей відбулося свято рідної мови «Мова барвиста, мова багата, ніжна і тепла, як батьківська хата». До бібліотеки завітали учні 3-Б класу опорного закладу «Престиж» (класний керівник В.П. Шокотко).
Бібліотекарі Ірина Войцеховська та Ольга
Детальніше

Виставка «Куточок маленького українця»

Виставка «Куточок маленького українця»1, 2 листопада 2019 року відбувся обласний фестиваль народної творчості «Вольниця», присвячений річниці від дня народження Нестора Махна.
Бібліотека для дітей презентувала креативну виставку «Куточок маленького українця».
Детальніше

Проведено актуальний діалог «Різноманітний світ професій»

Проведено актуальний діалог «Різноманітний світ професій»В бібліотеці для дітей створений клуб «Орієнтир», метою якого є допомогау виборі майбутньої професії. В його рамках проведено актуальний діалог «Різноманітний світ професій». На зустріч з учнями 9-А класу ОЗ «Престиж»(класний керівник Григорова Н.М.) ми запросили інспектора ювенальної превенції капітана
Детальніше

Проведено патріотичну годину «Герої для нас, як приклад»

Проведено патріотичну годину «Герої для нас, як приклад»До Дня захисника України та Українського козацтва, який відзначається в день святої Покрови Пресвятої Богородиці в бібліотеці для дітей проведено патріотичну годину «Герої для нас, як приклад».
На зустріч з учнями 7-А кл. ОЗ «Престиж» (класний керівник Авраменко Д.В.) ми запросили голову громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Домбровського В.М.
Детальніше
 
 1 2 3 4  Вперед