завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2  Вперед
 

Проведено вечір-пам`ять «Болем Чорнобиля серце болить»

Проведено вечір-пам`ять «Болем Чорнобиля серце болить»В бібліотеці для дітей до 33-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції проведено вечір-пам`ять «Болем Чорнобиля серце болить». На зустріч з учнями 7-А і 7-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники Веремійченко А.М. та Крутінь Н.Г.) ми запросили ліквідатора аварії Борта Олександра Григоровича.
Детальніше

До Дня довкілля

До Дня довкілляДо Дня довкілля в бібліотеці для дітей проведено екологічну подорож «Чарівне моє довкілля». До бібліотеки завітали учні 4-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник І.М.Притула).
Бібліотекарі Інна Дутова та Ірина Войцеховська говорили про те,що рідна природа чарує нас в усі пори року. Ми гордимося тим, що доля подарувала нам це диво – чарівну й неповторну красу природи. Та багатства природи небезмежні. І тому, щоб зберегти природу, потрібно її знати і любити, бути уважними до неї. Та пам`ятати: людина – частина природи. Знищуємо природу – знищуємо самих себе.
Детальніше

Тиждень дитячого читання

Тиждень дитячого читанняВ рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання в бібліотеці для дітей відбулося театралізоване свято «Книжкова країна – найкраща у світі». До бібліотеки завітали учні 1-В класу ЗОШ №1 (класний керівник Ю.М. Михайленко).
Бібліотекарі Ірина Войцеховська та Ірина Тимофієва розповіли про історію створення книги, про види книг від давнини і до наших днів, про найменшу та найбільшу книги у світі. Також познайомили дітей з правилами користування книгою.
Детальніше

Проведено ІІ відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Лідер читання – 2019»

Проведено ІІ відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Лідер читання – 2019»У бібліотеці для дітей проведено ІІ відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Лідер читання – 2019» серед учнів 6-х – 7-х класів шкіл міста. До бібліотеки завітали переможці І-го (шкільного) відбіркового етапу Конкурсу. Завданнями Конкурсу є: вироблення у дітей навичок самостійної роботи з книгою, популяризація найкращих надбань української і світової літератури, підвищення рівня особистого розвитку дітей через заохочення їх до систематичного читання.
Детальніше

До відзначення 205-річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченк

До відзначення 205-річниці від Дня народження Тараса Григоровича ШевченкДо відзначення 205-річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка в бібліотеці для дітей проведено літературно-музичний вечір «На струнах Кобзаревої душі». До бібліотеки завітали учні 6-А класу ЗОШ №1 (класний керівник Д.В.Авраменко).
Бібліотекарі Ольга Старокоженко та Ірина Войцеховська познайомили присутніх з життєвим та творчим шляхом Тараса Шевченка.
Детальніше

Свято до 8 Березня

Свято до 8 БерезняВ бібліотеці для дітей відбулося свято «Мамо рідненька, голубка свята», присвячене Міжнародному жіночому дню – 8 Березня, на яке ми запросили учнів 2-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник В.П. Шокотко).
Бібліотекарі Ірина Войцеховська та Ірина Тимофієва говорили, що в цей день вітають милих, рідних мам, у яких найдобріші і найласкавіші руки, найвірніше і найчуйніше серце – в ньому ніколи не згасає любов.
Детальніше

В бібліотеці для дітей проведено конкурсно-розважальну програму «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання»

В бібліотеці для дітей проведено конкурсно-розважальну програму  «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання»До Дня Святого Валентина в бібліотеці для дітей проведено конкурсно-розважальну програму «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання». До бібліотеки завітали учні 7-А і 7-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники А.М.Веремійченко та Н.Г. Крутінь).
Детальніше

Акція "Книги в дар бібліотеці"

Акція "Книги в дар бібліотеці"Протягом 2018 року в бібліотеці для дітей проводилася акція "Книги в дар бібліотеці". Небайдужі земляки активно долучилися до цієї акції.
Працівники бібліотеки висловлюють щиру подяку за допомогу бібліотеці: І.К.Кушніренку, О.І.Горпинич, Л.Г.Геньбі, В.М. і В.П.Яковенко, І.Мороз, З.Я.Яковенко,
Детальніше

Театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай»

Театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай»До Дня святого Миколая в бібліотеці для дітей відбулося театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай», на яке ми запросили дітей з обмеженими фізичними можливостями та їх батьків.
Бібліотекар Інна Дутова говорила про те, що святий Миколай вшановується як захисник
Детальніше

Вечір запитань і відповідей «Щоб не потрапити на стежку біди»

Вечір запитань і відповідей «Щоб не потрапити на стежку біди»До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в бібліотеці для дітей відбувся вечір запитань і відповідей «Щоб не потрапити на стежку біди». До бібліотеки завітали учні 8-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник Л.О. Науменко).
Бібліотекар Ольга Старокоженко говорила про те, що СНІД – одна з найголовніших
Детальніше
 
 1 2  Вперед