завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Вперед
 

"Мобільний ЦНАП" у дії

"Мобільний ЦНАП" у дії
04 березня мешканцям Рівнопільського старостинського округу працівниками ЦНАП надано 43 адміністративні послуги - реєстрація місця проживання та земельні послуги.
Детальніше

Ювілей дитячого садочка «Золотий ключик»

Ювілей дитячого садочка «Золотий ключик»
Святкування Дня народження садочка – це традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в один колектив, в одну сім’ю. Ювілей дитячого садочка - це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, посмішок і сміху! Саме з таким настроєм і зустрічав Успенівський Заклад дошкільної освіти «Золотий ключик» свій 50-річний ювілей і приймав поздоровлення від гостей.
Привітав колектив дитячого садка міський голова Сергій Ярмак, який подарував закладу телевізор, та вручив подяки ветеранам праці.
Детальніше

Добровільна пожежна охорона локалізувала першу пожежу!

Добровільна пожежна охорона локалізувала першу пожежу!
Ми вже повідомляли, що Гуляйпільська МТГ став переможцем проекту «Створення ефективної системи цивільного захисту в ОТГ», у результаті якого на території Новомиколаївського старостинського округу функціонує добровільна пожежна охорона, яка здійснює захист населення громади на віддалених територіях Успенівського, Темирівського та Новомиколаївського старостинських округів.
І вже маємо перший результат співпраці ДПО та РО ГУ ДСНС.
Детальніше

Як зустрічали Новий рік в Темирівському старостинському окрузі

Як зустрічали Новий рік в Темирівському старостинському окрузі27-28 грудня в Темирівській ЗОШ відбулися новорічні свята для учнів 1-11 класів. В.о.старости Ірина Денисенко та отець Міхаіл привітали присутніх зі святами, а найкращим учням за результатами першого півріччя вручену грошову премію від директора ПСП «Мир» Олександра Чуба.
Учасникам та переможцям конкурсу на кращу новорічну іграшку для міської ялинки вручено подарунки від міського голови Сергія Ярмака.
За підготовку свята подяка директору школи Морозову М.О., заступникам, класним керівникам.
Детальніше

Доступне надання медичної допомоги пацієнтам сільських територій!

Доступне надання медичної допомоги пацієнтам сільських територій!Впровадження телемедичних послуг – це придбання програмно-апаратних комплексів для телеметрії та телемедиційного консультування, з метою створення доступної первинної медичної допомоги та покращення стану здоров′я.
Детальніше

Як працівники культури відсвяткували своє професійне свято.

Як працівники культури відсвяткували своє професійне свято.Культура – багатогранна галузь, яка проявляється різними барвами. Ці барви виблискують на сцені, коли за діло беруться працівники закладів культури клубного типу, справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі, художнє відображення навколишнього світу в руках викладачів Дитячої школи мистецтв, музейні працівники - хранителі фондів та музейних колекцій.
Детальніше

У приміщені Гуляйпільської амбулаторії ЗПСМ встановлено систему опалення

У приміщені Гуляйпільської амбулаторії ЗПСМ встановлено систему опаленняДнями завершено роботи по встановленню системи опалення. За кошти НСЗУ (Національної служби здоров’я України) придбано твердопаливний котел, за спонсорські кошти директора базового товариства Сергія Курмана - обладнання для системи опалення, монтаж та підключення виконав Іван Швед.
Тепер і медичний
Детальніше

Як вплинути на на ситуацію зі спаленням листя

Як вплинути на на ситуацію зі спаленням листя
Виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради черговий раз нагадує, як спільними зусиллями мешканців громади можна вплинути на ситуацію зі спаленням листя:
КРОК 1 Якщо ви побачили, що хтось спалює листя, – викликайте поліцію! З мобільного 102 – безкоштовно!
КРОК 2 Поліція фіксує
Детальніше

Добровільну пожежну дружину Гуляйпільської МТГ визнано найкращою!

Добровільну пожежну дружину Гуляйпільської МТГ визнано найкращою!17 жовтня в місті Дніпро підведено підсумки Ініціативи місцевого розвитку «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних громадах». У рамках цього проекту Гуляйпільська МТГ створила добровільну пожежну команду на території Новомиколаївського старостинського округу.
Детальніше

У місті Гуляйполе встановлено 8 анотаційних стендів.

У місті Гуляйполе встановлено 8 анотаційних стендів.Подарунок до Дня громади - історія міста у світлинах.
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Вперед