завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед
 

Стартувала реалізація проєкту "Капітальний ремонт малого залу КСК "СУЧАСНИК"

Стартувала реалізація проєкту "Капітальний ремонт малого залу КСК "СУЧАСНИК"Вже в наступному році мешканців та гостей громади зустрічатиме оновлений зал із сучасними комфортними кріслами та 3D кінотеатром.
Проєкт реалізується за рахунок коштів місцевого бюджету, придбання обладнання та меблів - коштами Програма DOBRE.
Детальніше

Звернення ГО «Гуляйпільські рибалки» до мешканців громади

Звернення ГО «Гуляйпільські рибалки» до мешканців громадиМинулого тижня відбулось засідання ради ГО «Гуляйпільські рибалки». На порядку денному – питання подальшої боротьби з браконьєрством, зариблення річки та весняне прибирання водойми і прилеглої території від сміття.
Річка Гайчур здавна є улюбленим місцем відпочинку мешканців та гостей міста, де можна покупатись в теплу пору року чи просто відпочити на природі біля води або порибалити.
Детальніше

Щодо несанкціонованого відключення абонентів від електромережі, які вчасно не переуклали договір із «Запоріжжяобленерго»

Щодо несанкціонованого відключення абонентів від електромережі, які вчасно не переуклали договір із «Запоріжжяобленерго»
28 січня за ініціативи міського голови Сергія Ярмака повторно зібралися на нараду з представниками Гуляйпільського РЕМ щодо несанкціонованого відключення абонентів від електромережі, які вчасно не переуклали договір із «Запоріжжяобленерго» після смерті власника будинку чи з інших причин.
Мешканці Гуляйпільської громади активно почали займатися оформленням документів. Але в результаті того, що робота з прийому громадян з вирішення даного питання не налагоджена належним чином, люди продовжують стояти в чергах.
Детальніше

Просимо вас взяти участь в опитуванні

Просимо вас взяти участь в опитуванніШановні жителі Гуляйпільської громади, нам важлива ваша думка щодо покращення надання соціальних послуг.
Дане опитування проводиться в рамках проєкту «Впровадження орієнтованого на потреби підходу в соціальному секторі», просимо вас взяти активну участь.
Детальніше

Гуляйпільська міська рада проти підвищення тарифів на газ та електроенергію.

Гуляйпільська міська рада проти підвищення тарифів на газ та електроенергію.Шановна громадо! Чергове відчутне підвищення тарифів на газ, його транспортування та на електроенергію сколихнуло не тільки гуляйпільців, а й всю Україну.
Міський голова Сергій Ярмак, який представляє інтереси мешканців Гуляйпільської МТГ, на найближчій сесії міської ради ініціюватиме чергове звернення проти підвищення тарифів на електроенергію та газ.
Детальніше

Третє пленарне засідання першої сесії Гуляйпільської міської ради восьмого скликання (відео)

Третє пленарне засідання першої  сесії Гуляйпільської  міської ради восьмого скликання (відео)9 грудня відбулося третє пленарне засідання першої сесії Гуляйпільської міської ради восьмого скликання.
Усі питання порядку розглянуто. Депутати прийняли відповідні рішення, хоч і були присутні представники "Національного корпусу", які намагалися завадити роботі сесії.
Зокрема,
Детальніше

"Центр соціальних послуг" Гуляйпільської міської ради запрошує всіх бажаючих отримати перукарські послуги

"Центр соціальних послуг" Гуляйпільської міської ради запрошує всіх бажаючих отримати перукарські послуги
Шановні мешканці Гуляйпільської об′єднаної територіальної громади!
Комунальний заклад "Центр соціальних послуг" Гуляйпільської міської ради запрошує всіх бажаючих отримати перукарські послуги, які надаються безкоштовно, за пред′явленням пенсійного посвідчення (рішення
Детальніше

Соціальні працівники завжди ідуть на допомогу найуразливішим категоріям населення.

Соціальні працівники завжди ідуть на допомогу найуразливішим категоріям населення.Соціальна сфера – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Саме працівники соціальної сфери першими стикаються не лише з радістю вирішення проблем людей, які опинилися в складних життєвих обставинах, літніх людей, а в першу чергу з їхнім болем, нуждою, а часто і з
Детальніше

21 Листопада - День Гідності та Свободи

21 Листопада - День Гідності та СвободиДень Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України – це річниця початку Євромайдану, це подія, яка назавжди змінила українців.
Керівництво громади, райдержадміністрації, учасники АТО поклали квіти до пам’ятного знаку Тараса Шевченка – борця за незалежність
Детальніше

Гуляйпільський РЕМ інформує про планове відключення електроенергії з 24 по 26 листопада

Гуляйпільський РЕМ інформує про планове відключення електроенергії  з 24 по 26 листопада24 листопада з 9.00 до 17.00
не буде світла на вулицях:
Пологівський шлях №35- №67;
Дружби №1;
провулок Селянський № 5-№23; №2-№66;
24 листопада з 9.00 до 17.00
І Травня №137 - №255; №140-№318
Мічуріна №92а-№41;
М.Корфа № 1-№51; №2-№56;
Л.Українки №1-№13
Калинова
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед