завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед
 

Просимо вас взяти участь в опитуванні

Просимо вас взяти участь в опитуванніШановні жителі Гуляйпільської громади, нам важлива ваша думка щодо покращення надання соціальних послуг.
Дане опитування проводиться в рамках проєкту «Впровадження орієнтованого на потреби підходу в соціальному секторі», просимо вас взяти активну участь.
Детальніше

Гуляйпільська міська рада проти підвищення тарифів на газ та електроенергію.

Гуляйпільська міська рада проти підвищення тарифів на газ та електроенергію.Шановна громадо! Чергове відчутне підвищення тарифів на газ, його транспортування та на електроенергію сколихнуло не тільки гуляйпільців, а й всю Україну.
Міський голова Сергій Ярмак, який представляє інтереси мешканців Гуляйпільської МТГ, на найближчій сесії міської ради ініціюватиме чергове звернення проти підвищення тарифів на електроенергію та газ.
Детальніше

Третє пленарне засідання першої сесії Гуляйпільської міської ради восьмого скликання (відео)

Третє пленарне засідання першої  сесії Гуляйпільської  міської ради восьмого скликання (відео)9 грудня відбулося третє пленарне засідання першої сесії Гуляйпільської міської ради восьмого скликання.
Усі питання порядку розглянуто. Депутати прийняли відповідні рішення, хоч і були присутні представники "Національного корпусу", які намагалися завадити роботі сесії.
Зокрема,
Детальніше

"Центр соціальних послуг" Гуляйпільської міської ради запрошує всіх бажаючих отримати перукарські послуги

"Центр соціальних послуг" Гуляйпільської міської ради запрошує всіх бажаючих отримати перукарські послуги
Шановні мешканці Гуляйпільської об′єднаної територіальної громади!
Комунальний заклад "Центр соціальних послуг" Гуляйпільської міської ради запрошує всіх бажаючих отримати перукарські послуги, які надаються безкоштовно, за пред′явленням пенсійного посвідчення (рішення
Детальніше

Соціальні працівники завжди ідуть на допомогу найуразливішим категоріям населення.

Соціальні працівники завжди ідуть на допомогу найуразливішим категоріям населення.Соціальна сфера – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Саме працівники соціальної сфери першими стикаються не лише з радістю вирішення проблем людей, які опинилися в складних життєвих обставинах, літніх людей, а в першу чергу з їхнім болем, нуждою, а часто і з
Детальніше

21 Листопада - День Гідності та Свободи

21 Листопада - День Гідності та СвободиДень Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України – це річниця початку Євромайдану, це подія, яка назавжди змінила українців.
Керівництво громади, райдержадміністрації, учасники АТО поклали квіти до пам’ятного знаку Тараса Шевченка – борця за незалежність
Детальніше

Гуляйпільський РЕМ інформує про планове відключення електроенергії з 24 по 26 листопада

Гуляйпільський РЕМ інформує про планове відключення електроенергії  з 24 по 26 листопада24 листопада з 9.00 до 17.00
не буде світла на вулицях:
Пологівський шлях №35- №67;
Дружби №1;
провулок Селянський № 5-№23; №2-№66;
24 листопада з 9.00 до 17.00
І Травня №137 - №255; №140-№318
Мічуріна №92а-№41;
М.Корфа № 1-№51; №2-№56;
Л.Українки №1-№13
Калинова
Детальніше

У грудні відновлює свою роботу мобільний сервісний центр МВС, якщо карантин не внесе свої корективи.

У грудні відновлює свою роботу мобільний сервісний центр МВС, якщо карантин не внесе свої корективи.Відкрито запис на отримання послуг.
Звертайтеся до управління ЦНАП за адресою м.Гуляйполе, вул.Соборна, 107а прим.1, або за телефонами: (06145)4-13-05, 066-438-98-49.
Детальніше

У відділенні соціальної допомоги послугу догляду вдома протягом тижня отримали 527 громадян.

У відділенні соціальної допомоги послугу догляду вдома протягом тижня отримали 527 громадян.Це придбання та доставка медикаментів, допомога в дотриманні особистої гігієни, приготування їжі, прибирання приміщення, прання білизни, оформлення та своєчасне подання документів на отримання різних видів соціальної допомоги, оплата комунальних платежів, прибирання житла, обробіток присадибних ділянок одиноким з 4-5 групою рухової активності.
Детальніше

«Центр соціальних послуг» інформує про проведену роботу протягом 20 - 24 липня 2020 року

«Центр соціальних послуг» інформує про проведену роботу протягом 20 - 24 липня 2020 рокуУ відділенні соціальної допомоги вдома КЗ «Центр соціальних послуг» Гуляйпільської міської ради послугу догляду вдома на протязі тижня отримували 547 громадян. Це і придбання та доставка медикаментів;допомога в дотриманні особистої гігієни;приготування їжі, прибирання приміщення, прання білизни;оформлення
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед