завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Вперед
 

З 1 червня дозволено роботу ДЮСШ та заняття в гуртках, але кількість учасників обмежена.

З 1 червня дозволено роботу ДЮСШ та заняття в гуртках, але кількість учасників обмежена.Розпорядження міського голови Сергія Ярмака від 01.06.2020 року: дозволено роботу ДЮСШ та заняття в гуртках, але кількість учасників не більше 10 осіб.
Детальніше

Інформує КП "БЛАГОУСТРІЙСЕРВІС"

Інформує КП "БЛАГОУСТРІЙСЕРВІС"Фарбування пішохідних переходів у центрі міста;
прибирання території навколо кладовищ міста; дезінфекція тротуарів та лавок;
Роботи по вуличному освітленню:
ремонт шафи обліку та монтаж лінії електропередач на пл. Героїв України, заміна ламп: вул. Овчиннікова, Соборна, 1 Травня, Цвітна
Детальніше

Увага! Інформує Гуляйпільський РЕМ про проведення ремонтних робіт 29 квітня

Увага! Інформує Гуляйпільський РЕМ про проведення ремонтних робіт 29 квітняУ зв′язку з проведенням ремонтних робіт 29 квітня 2020 року з 9:00 до 17:00 в м.Гуляйполе не буде світла за такими адресами:
вулиця Соборна №№ 115-123, 70-96
Н.Махна №№102-134, 93-123
Велика №№37-87, 50-136
Нова №№12-66, 3-43
Базарна №№9-23, 20-30
пров.Мостовий №№2-14,1-17
Детальніше

До уваги мешканців та гостей Гуляйпільської міської територіальної громади

До уваги мешканців та гостей Гуляйпільської міської територіальної громадиВідповідно до розпорядження голови Запорізької ОДА від 20.03.2020 року № 120 «Про проведення заходів з охорони та відтворення водних біоресурсів у Запорізькій області». Цим розпорядженням передбачено проведення тримісячнику з охорони рибних та інших водних біоресурсів у період нересту з 20.03.2020 року до 19.06.2020 року, а саме обмеження на лов риби та інших водних біоресурсів, та пересування плавзасобів на водних об’єктах в період нересту.
Детальніше

"Мобільний ЦНАП" у дії

"Мобільний ЦНАП" у дії
04 березня мешканцям Рівнопільського старостинського округу працівниками ЦНАП надано 43 адміністративні послуги - реєстрація місця проживання та земельні послуги.
Детальніше

Ювілей дитячого садочка «Золотий ключик»

Ювілей дитячого садочка «Золотий ключик»
Святкування Дня народження садочка – це традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в один колектив, в одну сім’ю. Ювілей дитячого садочка - це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, посмішок і сміху! Саме з таким настроєм і зустрічав Успенівський Заклад дошкільної освіти «Золотий ключик» свій 50-річний ювілей і приймав поздоровлення від гостей.
Привітав колектив дитячого садка міський голова Сергій Ярмак, який подарував закладу телевізор, та вручив подяки ветеранам праці.
Детальніше

Добровільна пожежна охорона локалізувала першу пожежу!

Добровільна пожежна охорона локалізувала першу пожежу!
Ми вже повідомляли, що Гуляйпільська МТГ став переможцем проекту «Створення ефективної системи цивільного захисту в ОТГ», у результаті якого на території Новомиколаївського старостинського округу функціонує добровільна пожежна охорона, яка здійснює захист населення громади на віддалених територіях Успенівського, Темирівського та Новомиколаївського старостинських округів.
І вже маємо перший результат співпраці ДПО та РО ГУ ДСНС.
Детальніше

Як зустрічали Новий рік в Темирівському старостинському окрузі

Як зустрічали Новий рік в Темирівському старостинському окрузі27-28 грудня в Темирівській ЗОШ відбулися новорічні свята для учнів 1-11 класів. В.о.старости Ірина Денисенко та отець Міхаіл привітали присутніх зі святами, а найкращим учням за результатами першого півріччя вручену грошову премію від директора ПСП «Мир» Олександра Чуба.
Учасникам та переможцям конкурсу на кращу новорічну іграшку для міської ялинки вручено подарунки від міського голови Сергія Ярмака.
За підготовку свята подяка директору школи Морозову М.О., заступникам, класним керівникам.
Детальніше

Доступне надання медичної допомоги пацієнтам сільських територій!

Доступне надання медичної допомоги пацієнтам сільських територій!Впровадження телемедичних послуг – це придбання програмно-апаратних комплексів для телеметрії та телемедиційного консультування, з метою створення доступної первинної медичної допомоги та покращення стану здоров′я.
Детальніше

Як працівники культури відсвяткували своє професійне свято.

Як працівники культури відсвяткували своє професійне свято.Культура – багатогранна галузь, яка проявляється різними барвами. Ці барви виблискують на сцені, коли за діло беруться працівники закладів культури клубного типу, справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі, художнє відображення навколишнього світу в руках викладачів Дитячої школи мистецтв, музейні працівники - хранителі фондів та музейних колекцій.
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Вперед