завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3  Вперед
 

В Гуляйполі працюватиме мобільний сервісний центр МВС

В Гуляйполі працюватиме мобільний сервісний центр МВС18 березня з 10.00 в приміщенні ЦНАП ви зможете отримати послуги реєстрації та перереєстрації транспортного засобу, заміни водійського посвідчення та отримати довідку про відсутність судимості.
Детальніше

Від зупинки селища Залізничне до стели Гуляйпільська громада зібрано 28 мішків сміття

Від зупинки селища Залізничне до стели Гуляйпільська громада зібрано 28 мішків сміття
За ініціативи старости сіл Гуляйпільське, Мирне, Чарівне, Загірне Валентини Поліщак, разом із активними односельчанами, проведено суботник. Від зупинки селища Залізничне до стели Гуляйпільська громада зібрано 28 мішків сміття.
Шановні, поважайте працю людей та не викидайте сміття
Детальніше

Про соціальні послуги КЗ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» Гуляйпільської міської ради: хто може їх отримати?!

Про соціальні послуги  КЗ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» Гуляйпільської міської ради: хто може їх отримати?!
Різні життєві обставини змушують звертатися за допомогою до соціальних служб. Соціальна сфера – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Саме працівники соціальної сфери першими стикаються не лише з радістю вирішення проблем людей, які опинилися в складних
Детальніше

Сучасні технології у культурно-мистецькому просторі Гуляйпільської громади

Сучасні технології у культурно-мистецькому просторі Гуляйпільської громади
Сьогодення увесь час надсилає нам нові виклики. Щоб не втратити зв’язок з глядачами, учнями і батьками, зберегти творчі колективи і любительські об’єднання, працівники культури Гуляйпільської громади вишукують та урізноманітнюють нові форми й методи роботи. Практика показала, що якість та кінцевий результат залежить від технічного оснащення. У листопаді 2020 року працівники галузі одержали вкрай необхідні в умовах карантину технічні засоби, які були придбані за рахунок коштів місцевого бюджету Гуляйпільської громади.
Детальніше

Послуги пенсіонерам та інвалідам громади по ремонту та пошиттю одягу, постільної білизни

Послуги пенсіонерам та інвалідам громади  по ремонту та пошиттю одягу, постільної білизни
Шановні мешканці Гуляйпільської об′єднаної територіальної громади!
У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги КЗ «Центр соціальних послуг» ГМР працює швачка, яка надає послуги пенсіонерам та інвалідам громади по ремонту та пошиттю одягу, постільної
Детальніше

Зустріч приватних підприємців з міським головою

Зустріч приватних підприємців з міським головою
1 грудня відбулася зустріч приватних підприємців з міським головою Сергієм Ярмаком, на якій озвучили прохання підтримати їх звернення проти запровадження РРО - реєстратор розрахункових апаратів у сфері торгівлі.
Міський голова зауважив, що на черговій сесії міської ради депутати розглянуть
Детальніше

Інформує Гуляйпілське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області

Інформує Гуляйпілське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!
Гуляйпільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області нагадує всім жителям Гуляйпільського району, що адаптивний карантин в Україні подовжено до кінця поточного року. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 13 жовтня (Постанова КМУ №956). В порівнянні з попередніми рішеннями внесені деякі зміни, але основні вимоги до кожного громадянина залишаються попередніми. Це носіння маски/респіратора в громадських будівлях, на ринках так, щоб були прикриті ніс і рот; мити руки з милом або обробляти спиртовмісним антисептиком після відвідування громадських місць, використання туалету; утримуватися від контакту з особами, які мають ознаки респіраторних захворювань; самоізолюватися у разі виникнення симптомів респіраторного захворювання.
Детальніше

Тримаємо курс на DOBRE🚀!!!

Тримаємо курс на DOBRE🚀!!! З 33 ОТГ Запорізької області ми у 8-ці півфіналістів відбору грантової програми #DOBRE. Йде активна боротьба між громадами за місця в фіналі!!!
Є велике бажання перемогти та отримати значущу для Гуляйпільської громади підтримку, а саме: покращити послуги та ефективне управління ресурсами; запровадити нові методи залучення громадян до процесу прийняття рішень, стимулювати залучення молоді, жінок, інших вразливих груп, і покращити громадський контроль над місцевим самоврядуванням та звичайно ж отримати 💲💰💲на реалізацію громадських ініціатив.
Детальніше

Національна мережа продуктових магазинів АТБ надає допомогу у вигляді продуктових наборів

Національна мережа продуктових магазинів АТБ надає допомогу у вигляді продуктових наборівЗ метою соціального захисту найбільш вразливих верств населення у період карантину, Національна мережа продуктових магазинів АТБ надає допомогу у вигляді продуктових наборів. 23 квітня 2020 року центр соціальних послуг отримав продуктові набори у кількості 543 шт.
Ними будуть забезпечені одинокі
Детальніше

25 січня у КСК «Сучасник» відбулося свято пісні «Дискотека 80-х»

25 січня у КСК «Сучасник» відбулося свято пісні «Дискотека 80-х»25 січня у КСК «Сучасник» відбулося свято пісні «Дискотека 80-х», організоване викладачем КЗ «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради, заслуженим діячем естрадного мистецтва України Бекіровою Тетяною Вікторівною.
Детальніше
 
 1 2 3  Вперед