завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В КЗ «Темирівський дошкільний навчальний заклад «Струмочок» Гуляйпільської міської ради відсвяткували Масляну.

В КЗ «Темирівський дошкільний навчальний заклад «Струмочок» Гуляйпільської міської ради відсвяткували Масляну.5 березня в КЗ «Темирівський дошкільний навчальний заклад «Струмочок» Гуляйпільської міської ради відсвяткували Масляну.
Вихованці закладу разом із вихователем Бойцовою Катериною «випікали млинці», розфарбовували вареники. А наприкінці свята залюбки почастували стравами Масляної.
Детальніше

Зустріч представників Запорізького благодійного фонду «Посмішка дитини»

Зустріч представників Запорізького благодійного фонду «Посмішка дитини»1 березня у залі засідань міської ради відбулася зустріч представників Запорізького благодійного фонду «Посмішка дитини», виконавчого комітету міської ради, приватних підприємців та внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які проживають на території нашої громади.
«Посмішка дитини» співпрацює з Данською Радою у справах біженців, яка і пропонує отримати гранти на малий та середній бізнес. Про можливість отримання грантів в розмірі від 2000 до 10000 доларів США у рамках проекту «Програма економічного розвитку східної України» розповіли Тетяна Фісун та Юлія Малишева.
Детальніше

Гуляйпільська МТГ отримає програмне забезпечення!

Гуляйпільська МТГ отримає програмне забезпечення!Минулого року ми скористалися шансом і долучилися до проекту “Е-рішення для громад”, який організував ГС “Центр розвитку інновацій” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.
Детальніше