завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4  Вперед
 

10-13 лютого запрошуємо на кубок «Водолія»

10-13 лютого запрошуємо на кубок «Водолія»
10-13 лютого 2022 року в спортивному залі ДЮСШ м.Гуляйполе відбудеться ХХІ Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів на кубок «Водолія».
У лютому 2022 року клуб СК «Запоріжжя» відмічає свій 20-річний ювілей. З цієї нагоди випущено інформаційний календар, куди занесено 130
Детальніше

Гуляйпільська міська територіальна громада разом із волонтерами збирає допомогу захисникам на Схід.

Гуляйпільська міська територіальна громада разом із волонтерами збирає допомогу захисникам на Схід.
Кожен має змогу підтримати солдата та стати для нього Святим Миколаєм.
Що потребує солдат? Малюнок, який солдат носить біля серця; кава ,чай, варення, щоб зігрітися на морозі; крупи,макаронні вироби, консервація; миючі засоби.
Детальніше

Підтримаймо наших захисників!

Підтримаймо наших захисників!
Волонтери разом із Гуляйпільською міською тереторіальною громадою збирають на передову продукти харчування (кава, консервація, фрукти, смаколики), засоби гігієни (госп.мило, пральний порошок та ін.).
Нашим землякам, які стоять на захисті України, важлива ваша підтримка та увага.
Детальніше

Інформує Гуляйпільський РЕМ, де не буде електроенергії з 2 по 4 червня

Інформує Гуляйпільський РЕМ, де не буде електроенергії з 2 по 4 червняІнформує Гуляйпільський РЕМ, у зв′язку з проведенням ремонтних робіт не буде світла за такими адресами:
02.06. з 9:00 до 17:00
вул.Дружби 3-21, 4-30;
Запорізька повністю;
Весняна 3-31, 4-34;
Привітна повністю;
Пологівський шлях 68-116, 71-121.
03.06. з 9:00 до
Детальніше

Гуляйпільські рибалки випустили малька коропа у річку Гайчур.

Гуляйпільські рибалки випустили малька коропа у річку Гайчур.Суботнє прибирання, яке відбулося 17 квітня на берегах Гайчура, завершилося зарибленням річки. На зібрані благодійні внески мешканців громади, ініційовані ГО "Гуляйпільські рибалки", придбано 80 кілограмів мальків коропа.
Детальніше

Комісією прийнято рішення про продовження карантинних заходів.

Комісією прийнято рішення про продовження карантинних заходів.Сьогодні, 15 квітня, відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області. Комісією прийнято рішення про продовження карантинних заходів. Усі навчальні заклади області переведено на дистанційне навчання до моменту стабілізації ситуації із захворюваністю на ковід. Також заборонено роботу літніх кафе, працює лише адресна доставка та робота на виніс.
Детальніше

В Гуляйполі працюватиме мобільний сервісний центр МВС

В Гуляйполі працюватиме мобільний сервісний центр МВС18 березня з 10.00 в приміщенні ЦНАП ви зможете отримати послуги реєстрації та перереєстрації транспортного засобу, заміни водійського посвідчення та отримати довідку про відсутність судимості.
Детальніше

Від зупинки селища Залізничне до стели Гуляйпільська громада зібрано 28 мішків сміття

Від зупинки селища Залізничне до стели Гуляйпільська громада зібрано 28 мішків сміття
За ініціативи старости сіл Гуляйпільське, Мирне, Чарівне, Загірне Валентини Поліщак, разом із активними односельчанами, проведено суботник. Від зупинки селища Залізничне до стели Гуляйпільська громада зібрано 28 мішків сміття.
Шановні, поважайте працю людей та не викидайте сміття
Детальніше

Про соціальні послуги КЗ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» Гуляйпільської міської ради: хто може їх отримати?!

Про соціальні послуги  КЗ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» Гуляйпільської міської ради: хто може їх отримати?!
Різні життєві обставини змушують звертатися за допомогою до соціальних служб. Соціальна сфера – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Саме працівники соціальної сфери першими стикаються не лише з радістю вирішення проблем людей, які опинилися в складних
Детальніше

Сучасні технології у культурно-мистецькому просторі Гуляйпільської громади

Сучасні технології у культурно-мистецькому просторі Гуляйпільської громади
Сьогодення увесь час надсилає нам нові виклики. Щоб не втратити зв’язок з глядачами, учнями і батьками, зберегти творчі колективи і любительські об’єднання, працівники культури Гуляйпільської громади вишукують та урізноманітнюють нові форми й методи роботи. Практика показала, що якість та кінцевий результат залежить від технічного оснащення. У листопаді 2020 року працівники галузі одержали вкрай необхідні в умовах карантину технічні засоби, які були придбані за рахунок коштів місцевого бюджету Гуляйпільської громади.
Детальніше
 
 1 2 3 4  Вперед