завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3  Вперед
 

Інформує Гуляйпільський РЕМ, де не буде електроенергії з 2 по 4 червня

Інформує Гуляйпільський РЕМ, де не буде електроенергії з 2 по 4 червняІнформує Гуляйпільський РЕМ, у зв′язку з проведенням ремонтних робіт не буде світла за такими адресами:
02.06. з 9:00 до 17:00
вул.Дружби 3-21, 4-30;
Запорізька повністю;
Весняна 3-31, 4-34;
Привітна повністю;
Пологівський шлях 68-116, 71-121.
03.06. з 9:00 до
Детальніше

Гуляйпільські рибалки випустили малька коропа у річку Гайчур.

Гуляйпільські рибалки випустили малька коропа у річку Гайчур.Суботнє прибирання, яке відбулося 17 квітня на берегах Гайчура, завершилося зарибленням річки. На зібрані благодійні внески мешканців громади, ініційовані ГО "Гуляйпільські рибалки", придбано 80 кілограмів мальків коропа.
Детальніше

Комісією прийнято рішення про продовження карантинних заходів.

Комісією прийнято рішення про продовження карантинних заходів.Сьогодні, 15 квітня, відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області. Комісією прийнято рішення про продовження карантинних заходів. Усі навчальні заклади області переведено на дистанційне навчання до моменту стабілізації ситуації із захворюваністю на ковід. Також заборонено роботу літніх кафе, працює лише адресна доставка та робота на виніс.
Детальніше

В Гуляйполі працюватиме мобільний сервісний центр МВС

В Гуляйполі працюватиме мобільний сервісний центр МВС18 березня з 10.00 в приміщенні ЦНАП ви зможете отримати послуги реєстрації та перереєстрації транспортного засобу, заміни водійського посвідчення та отримати довідку про відсутність судимості.
Детальніше

Від зупинки селища Залізничне до стели Гуляйпільська громада зібрано 28 мішків сміття

Від зупинки селища Залізничне до стели Гуляйпільська громада зібрано 28 мішків сміття
За ініціативи старости сіл Гуляйпільське, Мирне, Чарівне, Загірне Валентини Поліщак, разом із активними односельчанами, проведено суботник. Від зупинки селища Залізничне до стели Гуляйпільська громада зібрано 28 мішків сміття.
Шановні, поважайте працю людей та не викидайте сміття
Детальніше

Про соціальні послуги КЗ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» Гуляйпільської міської ради: хто може їх отримати?!

Про соціальні послуги  КЗ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» Гуляйпільської міської ради: хто може їх отримати?!
Різні життєві обставини змушують звертатися за допомогою до соціальних служб. Соціальна сфера – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Саме працівники соціальної сфери першими стикаються не лише з радістю вирішення проблем людей, які опинилися в складних
Детальніше

Сучасні технології у культурно-мистецькому просторі Гуляйпільської громади

Сучасні технології у культурно-мистецькому просторі Гуляйпільської громади
Сьогодення увесь час надсилає нам нові виклики. Щоб не втратити зв’язок з глядачами, учнями і батьками, зберегти творчі колективи і любительські об’єднання, працівники культури Гуляйпільської громади вишукують та урізноманітнюють нові форми й методи роботи. Практика показала, що якість та кінцевий результат залежить від технічного оснащення. У листопаді 2020 року працівники галузі одержали вкрай необхідні в умовах карантину технічні засоби, які були придбані за рахунок коштів місцевого бюджету Гуляйпільської громади.
Детальніше

Послуги пенсіонерам та інвалідам громади по ремонту та пошиттю одягу, постільної білизни

Послуги пенсіонерам та інвалідам громади  по ремонту та пошиттю одягу, постільної білизни
Шановні мешканці Гуляйпільської об′єднаної територіальної громади!
У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги КЗ «Центр соціальних послуг» ГМР працює швачка, яка надає послуги пенсіонерам та інвалідам громади по ремонту та пошиттю одягу, постільної
Детальніше

Зустріч приватних підприємців з міським головою

Зустріч приватних підприємців з міським головою
1 грудня відбулася зустріч приватних підприємців з міським головою Сергієм Ярмаком, на якій озвучили прохання підтримати їх звернення проти запровадження РРО - реєстратор розрахункових апаратів у сфері торгівлі.
Міський голова зауважив, що на черговій сесії міської ради депутати розглянуть
Детальніше

Інформує Гуляйпілське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області

Інформує Гуляйпілське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!
Гуляйпільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області нагадує всім жителям Гуляйпільського району, що адаптивний карантин в Україні подовжено до кінця поточного року. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 13 жовтня (Постанова КМУ №956). В порівнянні з попередніми рішеннями внесені деякі зміни, але основні вимоги до кожного громадянина залишаються попередніми. Це носіння маски/респіратора в громадських будівлях, на ринках так, щоб були прикриті ніс і рот; мити руки з милом або обробляти спиртовмісним антисептиком після відвідування громадських місць, використання туалету; утримуватися від контакту з особами, які мають ознаки респіраторних захворювань; самоізолюватися у разі виникнення симптомів респіраторного захворювання.
Детальніше
 
 1 2 3  Вперед