завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2  Вперед
 

Міська територіальна громада запрошує відсвяткувати 234-у річницю Гуляйполя та 76-у річницю визволення району від нацистів.

Міська територіальна громада запрошує відсвяткувати 234-у річницю Гуляйполя та 76-у річницю визволення району від нацистів.
Детальніше

У річку Гайчур запустили 400 кг малька карася.

У річку Гайчур запустили 400 кг малька карася.Ця акція відбулася 3 квітня за ініціативи ГО "Гуляйпільські рибалки". А виростив цього малька і надав абсолютно безкоштовно житель нашої громади Іван Миколайович Лук′яшко.
У цьому році "Гуляйпільські рибалки" запланували ще одну масштабну акцію - запущення малька цінних порід риб. Придбати його планують за благодійні внески жителів громади, які збирають в магазинах "Камелія", "Зодіак", "Угольок", "Союз".
Детальніше

Ремонтні роботи даху КСК "Сучасник" наближаються до завершення

Ремонтні роботи даху КСК "Сучасник" наближаються до завершенняНарешті ремонтні роботи покрівлі наближаються до завершення. 29 березня Сергій Ярмак особисто відвідав цей об′єкт. Над музичною школою та ДЮСШ дах уже перекрито, залишилася ділянка над відеосалоном і танцювальним класом.
Детальніше

Інформує КП "Житлосервіс"

Інформує КП "Житлосервіс"Власними засобами підприємства демонтовано бетонну плиту та відновлено належний стан прибудинкової території по вул. Цвітна, 14.
Також працівники "Житлосервісу" ремонтують покрівлю спеціалізованої ЗОШ.
Детальніше

На форумі "Громадський бюджет: запрошення до діалогу" ділилися досвідом

На форумі "Громадський бюджет: запрошення до діалогу" ділилися досвідомДнями у м.Пологи відбувся Форум "Громадський бюджет: запрошення до діалогу". Так як Гуляйпільська міська рада вже запровадила бюджет участі, пологівці запросили поділитися з ними досвідом.
Детальніше

Новини зі старостинських округів 2

Новини зі старостинських округів 2Силами КП "СКГ "Успенівське", директор Олександр Лобов, на території сіл Успенівка та Новоіванівка (Новомиколаївського старостинського округу) замінено лампочки.
Допомогли працівники КП "Благоустрійсервіс" (директор Олександр Косаренко) - електрик Віктор Сіріньок та водій Олександр Левадний.
Детальніше

Новини зі старостинських округів

Новини зі старостинських округівСилами громадських працівників наведено порядок на території сіл Гуляйпільське та Мирне. Зокрема, побілено бордюри, упорядковано кладовище, випиляно сухі дерева, зібрано сміття.
Детальніше

Громада очима дітей

Громада очима дітейПід час прибирання біля дитячого майданчика діти Рівнопільського старостинського округу ділилися з в о.старости Наталею Пилипенко своїми думками, яким вони хочуть бачити своє село.
Спілкування було дуже цікавим. Вони пропонували зробити доріжку, на якій можна було б кататися на роликах, побільше спортивного інвентаря, клумби з квітами, тренажерний зал, новенький
шкільний автобус, щоб в парку були альтанки для відпочинку.
Детальніше

В КЗ «Темирівський дошкільний навчальний заклад «Струмочок» Гуляйпільської міської ради відсвяткували Масляну.

В КЗ «Темирівський дошкільний навчальний заклад «Струмочок» Гуляйпільської міської ради відсвяткували Масляну.5 березня в КЗ «Темирівський дошкільний навчальний заклад «Струмочок» Гуляйпільської міської ради відсвяткували Масляну.
Вихованці закладу разом із вихователем Бойцовою Катериною «випікали млинці», розфарбовували вареники. А наприкінці свята залюбки почастували стравами Масляної.
Детальніше

Зустріч представників Запорізького благодійного фонду «Посмішка дитини»

Зустріч представників Запорізького благодійного фонду «Посмішка дитини»1 березня у залі засідань міської ради відбулася зустріч представників Запорізького благодійного фонду «Посмішка дитини», виконавчого комітету міської ради, приватних підприємців та внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які проживають на території нашої громади.
«Посмішка дитини» співпрацює з Данською Радою у справах біженців, яка і пропонує отримати гранти на малий та середній бізнес. Про можливість отримання грантів в розмірі від 2000 до 10000 доларів США у рамках проекту «Програма економічного розвитку східної України» розповіли Тетяна Фісун та Юлія Малишева.
Детальніше
 
 1 2  Вперед