завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Акція Випускник 2019»

Проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Акція Випускник 2019»Вибір професії – справа важлива. Від того, який Старт обирає людина, залежить її професійне майбутнє. Кожного року Гуляйпільська районна філія ЗОЦЗ спільно з Відділом освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради організовує для учнів зустріч-знайомство з навчальними закладами.
13 лютого 2019 року в рамках Програми професійної орієнтації населення було проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Акція Випускник 2019».
Детальніше

Гуляйпільська районна державна адміністрація пропонує взяти участь в опитуванні

Гуляйпільська районна державна адміністрація пропонує взяти участь в опитуванніГуляйпільська районна державна адміністрація пропонує взяти участь в опитуванні з метою виявлення позитивних надбань, а також негативних факторів інвестиційного середовища країни та регіону.
Детальніше

Семінар на тему: "Жінка на ринку праці"

Семінар на тему: "Жінка на ринку праці"
30 січня 2019 року в Гуляйпільській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості був проведений семінар "Жінка на ринку праці", в якому взяли участь 20 безробітних. Фахівець центру зайнятості Олексій Гайворонський ознайомив учасників семінару з поняттями гендерної рівності.
Детальніше

До уваги виборців Гуляйпільського району!

До уваги виборців Гуляйпільського району!Постановою Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року №2631-VIII призначено чергові вибори Президента України на неділю, 31 березня 2019 року. І хоча до дня голосування ще більше двох місяців виборчий процес вже розпочався.
Тому, перевірити свої персональні дані можна вже ЗАРАЗ, звернувшись
Детальніше

Виборчий процес розпочався!

Виборчий процес розпочався!Постановою Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року №2631-VIII призначено чергові вибори Президента України на неділю, 31 березня 2019 року. І хоча до дня голосування ще більше двох місяців виборчий процес вже розпочався.
Гуляйпільський район відноситься до одномандатного виборчого
Детальніше