завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2  Вперед
 

Проведення круглого столу з головними розпорядниками бюджетних коштів

Проведення круглого столу з головними розпорядниками бюджетних коштів
07.11.2019 в управлінні проведено зустріч «за круглим столом» з головними розпорядниками коштів місцевих бюджетів. Метою проведення круглого столу було висвітлення основних питань щодо організації роботи зі складання консолідованої звітності.
Детальніше

Програма урочистих заходів до Дня захисника України 14 жовтня 2019 року у м.Гуляйполе

Програма урочистих заходів до Дня захисника України 14 жовтня 2019 року у м.Гуляйполе
  8:30 Урочиста хода від громадської організації «Спілка ветеранів АТО» (КП Друкарня) до Свято-Покровського храму УПЦ КП.
  9:15 Панахида за загиблими захисниками України у Свято-Покровському храмі УПЦ КП.
10:25 Покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних
Детальніше

До уваги безробітних, які працюють на виборах

До уваги безробітних, які працюють на виборах31 березня 2019 року в Україні відбудуться чергові вибори Президента України. Багатьох безробітних громадян, які офіційно перебувають на обліку в службі зайнятості, турбує питання чи дозволяє їм законодавство працювати під час підготовки і проведення виборів.
Детальніше

Семінар «Організація та проведення громадських робіт у 2019 році»

Семінар «Організація та проведення громадських робіт у 2019 році»Одним із вагомих чинників, що знімає соціальну напругу на ринку праці (особливо в сільській місцевості, де відсутні ринкоутворюючі підприємства), сприяє соціально-економічному розвитку регіону, дозволяє не тільки тимчасово поліпшити матеріальне становище безробітних, але й запобігає професійній та соціальній деградації, підвищуючи перспективи їх включення в трудову діяльність, є громадські роботи.
Детальніше

Зустріч фахівця центру зайнятості з бухгалтером фермерського господарства «Надія»

Зустріч фахівця центру зайнятості з бухгалтером фермерського господарства «Надія»Взаємодія з роботодавцями є однією з основних функцій служби зайнятості. Наша робота будується насамперед так, щоб роботодавці усвідомили свою важливу роль в питаннях зайнятості населення - створенні робочих місць, і як наслідок, збільшення зайнятості населення.
21.02.2019 року в Гуляйпільській
Детальніше

100-річний ювілей з дня заснування перших органів державної реєстрації актів цивільного стану України

100-річний ювілей з дня заснування перших органів державної реєстрації актів цивільного стану України21 лютого 2019 року в Гуляйпільському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану відбулося урочисте свято з нагоди 100-річного ювілею з дня заснування перших органів державної реєстрації актів цивільного стану України.
Детальніше

Жителі Гуляйполя вшанували Героїв Небесної Сотні

Жителі Гуляйполя вшанували Героїв Небесної Сотні20 лютого 2019 року жителі Гуляйполя вшанували Героїв Небесної Сотні та поклали квіти до пам’ятника борцю за незалежність України Тарасу Шевченку. У заході взяли участь керівники та працівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, управлінь та відділів райдержадміністрації, бюджетних установ, підприємств, організацій, служб району, представники громадських організацій, політичних партій, учнівська молодь, жителі міста.
Детальніше

Відкриття виставки «Воля. Гідність. Перемога» до Дня Героїв Небесної Сотні

Відкриття виставки «Воля. Гідність. Перемога» до Дня Героїв Небесної Сотні20 лютого 2019 року в Гуляйпільському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Воля. Гідність. Перемога», у якій взяли участь керівники та працівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, управлінь та відділів райдержадміністрації, бюджетних установ, підприємств, організацій, служб району, представники громадських організацій, політичних партій, учнівська молодь, жителі міста.
Детальніше

Проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Акція Випускник 2019»

Проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Акція Випускник 2019»Вибір професії – справа важлива. Від того, який Старт обирає людина, залежить її професійне майбутнє. Кожного року Гуляйпільська районна філія ЗОЦЗ спільно з Відділом освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради організовує для учнів зустріч-знайомство з навчальними закладами.
13 лютого 2019 року в рамках Програми професійної орієнтації населення було проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Акція Випускник 2019».
Детальніше

Гуляйпільська районна державна адміністрація пропонує взяти участь в опитуванні

Гуляйпільська районна державна адміністрація пропонує взяти участь в опитуванніГуляйпільська районна державна адміністрація пропонує взяти участь в опитуванні з метою виявлення позитивних надбань, а також негативних факторів інвестиційного середовища країни та регіону.
Детальніше
 
 1 2  Вперед