завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2  Вперед
 

Гуляйпільське бюро правової допомоги поновлює особистий прийом громадян з 01 червня 2020 року

Гуляйпільське бюро правової допомоги поновлює особистий прийом громадян з 01 червня 2020 рокуШановні мешканці міста та району!
Відділ «Гуляйпільське бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з 01 червня 2020 року поновлює особистий прийом громадян з дотриманням відповідних протиепідемічних заходів, затверджених наказами МОЗ.
За
Детальніше

29 лютого 2020 року в селі Полтавка відбулися народні гуляння зустрічі весни

29 лютого 2020 року в селі Полтавка відбулися народні гуляння зустрічі весниМАСЛЯНА ПРИЙШЛА!...
29 лютого 2020 року в селі Полтавка відбулися народні гуляння зустрічі весни, з піснями, танцями, веселими конкурсами, ярмаркою, пригощаннями млинцями та шурпою.
На святі були присутні керівники місцевого самоврядування Малинівської ОТГ, підприємств, установ сіл Полтавки, Новозлатополя, представник Гуляйпільської РДА.
Детальніше

Проведення робочої наради з розпорядниками та одержувачами коштів місцевих бюджетів

Проведення робочої наради з розпорядниками та одержувачами коштів місцевих бюджетів08.01.2020 заступником начальника управління – начальником відділу надходжень та видатків Юрієм Гальченком проведено робочу нараду з розпорядниками та одержувачами коштів місцевих бюджетів щодо дотримання вимог бюджетного законодавства при здійсненні перерахування коштів суб’єктам господарювання на умовах авансування.
Детальніше

Монетизувати пільги на комунальні послуги можна у будь-який час

Монетизувати пільги на комунальні послуги можна у будь-який часЗ нового року українці, які мають пільги на житлово-комунальні послуги, можуть у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану (готівкову грошову) форму виплат на послуги ЖКГ.
На засіданні Уряду скасовано обмеження, яке не дозволяло українцям податися на «монетизацію» після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період).
Детальніше

Проведення круглого столу з головними розпорядниками бюджетних коштів

Проведення круглого столу з головними розпорядниками бюджетних коштів
07.11.2019 в управлінні проведено зустріч «за круглим столом» з головними розпорядниками коштів місцевих бюджетів. Метою проведення круглого столу було висвітлення основних питань щодо організації роботи зі складання консолідованої звітності.
Детальніше

Програма урочистих заходів до Дня захисника України 14 жовтня 2019 року у м.Гуляйполе

Програма урочистих заходів до Дня захисника України 14 жовтня 2019 року у м.Гуляйполе
  8:30 Урочиста хода від громадської організації «Спілка ветеранів АТО» (КП Друкарня) до Свято-Покровського храму УПЦ КП.
  9:15 Панахида за загиблими захисниками України у Свято-Покровському храмі УПЦ КП.
10:25 Покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних
Детальніше

До уваги безробітних, які працюють на виборах

До уваги безробітних, які працюють на виборах31 березня 2019 року в Україні відбудуться чергові вибори Президента України. Багатьох безробітних громадян, які офіційно перебувають на обліку в службі зайнятості, турбує питання чи дозволяє їм законодавство працювати під час підготовки і проведення виборів.
Детальніше

Семінар «Організація та проведення громадських робіт у 2019 році»

Семінар «Організація та проведення громадських робіт у 2019 році»Одним із вагомих чинників, що знімає соціальну напругу на ринку праці (особливо в сільській місцевості, де відсутні ринкоутворюючі підприємства), сприяє соціально-економічному розвитку регіону, дозволяє не тільки тимчасово поліпшити матеріальне становище безробітних, але й запобігає професійній та соціальній деградації, підвищуючи перспективи їх включення в трудову діяльність, є громадські роботи.
Детальніше

Зустріч фахівця центру зайнятості з бухгалтером фермерського господарства «Надія»

Зустріч фахівця центру зайнятості з бухгалтером фермерського господарства «Надія»Взаємодія з роботодавцями є однією з основних функцій служби зайнятості. Наша робота будується насамперед так, щоб роботодавці усвідомили свою важливу роль в питаннях зайнятості населення - створенні робочих місць, і як наслідок, збільшення зайнятості населення.
21.02.2019 року в Гуляйпільській
Детальніше

100-річний ювілей з дня заснування перших органів державної реєстрації актів цивільного стану України

100-річний ювілей з дня заснування перших органів державної реєстрації актів цивільного стану України21 лютого 2019 року в Гуляйпільському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану відбулося урочисте свято з нагоди 100-річного ювілею з дня заснування перших органів державної реєстрації актів цивільного стану України.
Детальніше
 
 1 2  Вперед