Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Гуляйпільська міська об’єднана територіальна громада інформує

-14 липня відбувся виїзний прийом міського голови ОТГ Ярмака С.О. в село Червоне. В прийомі взяли участь: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Касьяненко О.В., староста Шевченко В.В., депутати міської ради – Халявка І. О., Боговик М.М. Звернулося 10 чоловік, задали 15 питань серед яких: надання матеріальної допомоги на лікування, зменшення податку на нерухоме майно, оздоровлення дітей, перспективи Червоненської ЗОШ, організація маршруту Червоне – Гуляйполе, ремонт дороги та ін.

-За участю першого заступника Савицького О.А., заступника міського голови з питань розвитку інфраструктури та інвестицій Плющій С.В., керівників структурних підрозділів 17 липня 2017 року відбулося засідання круглого столу в рамках проекту з соціально-психологічної підтримки демобілізованих учасників АТО та їх родин «Коло побратимів» для ветеранів АТО, ВПО, місцевого населення. Захід проводився кваліфікованими спеціалістами ГО «Центр соціально-психологічної підтримки «Ресурс». В ході засідання обговорювалося багато проблем переселенців з окупованих територій, ветеранів АТО, питання щодо благоустрою території громади. Найважливішим питанням було обговорення варіантів проектних заявок на грант «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей».

-Виконавчим комітетом Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади під керівництвом заступника міського голови з питань інфраструктури та інвестицій Плющій С.В. завершують роботи по складанню інвестиційного паспорту. Це візитка території яка містить інформацію про конкурентні переваги, інвестиційні можливості, а також спрямований на розкриття і реалізацію його інвестиційного потенціалу, що дозволяє підвищити інвестиційну привабливість території. 5-6 жовтня 2017 року у м.Запоріжжя заплановано проведення міжнародного форуму з питань інтеграції та кооперації «InCo Forum» за участю іноземних дипломатів і бізнесменів. Під час зазначеного форуму планується презентувати інвестиційний паспорт Запорізької області та кожної об’єднаної територіальної громади, що дозволить показати особливості та переваги, а також сприяти залученню як внутрішніх, так і зовнішніх інвесторів та партнерів.
-Висловлюємо подяку директору ТОВ «Преображенка» Коростильову Олександру Юрійовичу за надання спонсорської допомоги у вирішенні питання скошення трави по селу Святопетрівка;

-Спонсорську допомогу надав директор ТОВ «Рівнопільське» Курман Іван Іванович щодо благоустрою бочанського кладовища.

-В селі Дорожнянка протягом минулого тижня проведено заміну 5 ламп по вулицям села та встановлено 1 прожектор, який освітлює територію дитячого майданчика. На даний час підписані договори щодо оздоровлення дітей з оздоровчим табором «Лазурна радуга» ПГТ Кирилівка у кількості 5 чоловік (діти, які проживають на території села).
-В селі Гуляйпільське продовжуються ремонтні роботи шкільної котельні;
-В селі Червоне продовжуються роботи щодо освітлення території;
-Завершена довготривала реконструкція артезіанської свердловини в селі Загірне (Мирненська сільська рада), що постачає воду до села Мирне. Ведуться роботи щодо поточного ремонту доріг загального користування Мирне-Чарівне.
Мешканці об’єднаної громади на минулому тижні отримували у повному обсязі комунальні послуги: питну воду, вивезення ТПВ, функціонуванням каналізації, системи освітлення вулиць, а в процесі експлуатації та звернень громадян до комунальних підприємств, вирішувалися позитивно незаплановані питання та аварійні роботи:

КП «Комунсервіс»
Дільниця водопроводу:
-Зняття для проведення невідкладного аварійного ремонту і встановлення відремонтованого на місце мережевого насосу для збільшення тиску у водопровідній мережі по вул.Цвітній №12;
-10-11 липня 2017 року проводились аварійно-відновлювальні роботи на центральному водогоні в місці пориву чавунної труби між розташуванням водозабору №2 та м.Гуляйполе (біля дороги в м.Пологи), який забезпечує місто водою. Роботи виконані у повному обсязі без відключення споживачів;
- проведений благоустрій водопровідної мережі по вулиці Українська;
-проведена заміна обладнання системи захисту глибинного насосу ТК-112 від пошкодження на свердловині №4 водопроводу №1;
-виконані електрозварювальні роботи для посилення металевої огорожі на колишньому штрафмайданчику по вул. Донецька.
-здійснення робіт по хлоруванню нової водопровідної поліетиленової труби по вул.П’ятихатки, з послідуючим промиванням, шляхом зливу води з системи в кінцевій точці знаходження водопроводу. Розпочаті роботи по проведенню благоустрою на місці прокладання нової водопровідної труби по вул.П’ятихатки, а саме вивезення незадіяного ґрунту двома тракторами з причепами(власна та орендована техніка),
-згідно заяв від мешканців приватного сектору проводиться підключення до центральної мережі нових абонентів;
-відновлено роботи водорозбірних колонок:
- вул Нова, біля буд.№9 - проведено заміну запірної арматури,
- вул.Спартаківська, біля будинку №3, проведено ремонт запірної арматури.
-для попередження аварійно-небезпечної ситуації на дорозі по вул. Н.Махна, проведені електрозварювальні роботи по закріпленню чавунного люку на оглядовому колодязі.
На дільниці очисних споруд проведені аварійно-відновлювальні роботи слюсарями АВР по пробивці заторів у каналізаційних мережах міжбудинкових систем за адресами: вул.Цвітна, між багатоповерховими будинками та центральною каналізаційною системою буд. № 4,14,20,24,26,28,30; пл.Героїв України - між будинками та цетральною каналізаційною системою: буд.№10,15; вул.Н.Махна – буд.№67 та вул.Соборна, буд.№60.

КП «Благоустрійсервіс»
Працівники КП «Благоустрійсервіс» прибирають територію ринку, підмітають центральні вулиці та тротуарні доріжки в парках. Здійснювали зачищення бордюрів та проводили обрізку дерев по вул. Шевченка.
По вул. Набережна проводилися роботи по знищенню карантинних бур’янів, займалися вивезенням сміття та землі.
Біля пам’ятника Т.Г. Шевченка та на пл. Героїв України клумби приведені до належного санітарного стану: обрізані троянди, политі дерева. Крім цього проводились роботи по пилянню дерев в с. Дорожнянка.
Косіння трави: біля центрального стадіону «Сільмаш», вул. Набережна (балка), зелена зона по вул. Шевченка, територія біля стоматологічної поліклініки, зелена зона біля спортивного майданчика «міні поле», зелена зона біля Центрального кладовища, територія біля мосту та перехрестя по вул. Велика. Також були проведені роботи по освітленню:
В нічний час була проведена інвентаризація вуличного освітлення по пл. Героїв України, вулиць: Соборна, Шевченка, Л. Верьовки, Піщана, Гагаріна, Пологівський шлях, Нова та Ювілейна. За результатами проведеної інвентаризації були проведені роботи по вуличному освітленню:

Гуляйпільська міська об’єднана територіальна громада інформує


-с. Марфопіль – проведені роботи по заміні фотореле, здійснено ремонт шафи управління вуличного освітлення;
- вул. Соборна було встановлено 3 лампи та 3 ліхтарі ;
- пл. Героїв України встановлено 4лампи;
- відновлено освітлення в с. Червоне. Встановлено 20 ліхтарів та 20 ламп, проведено нову лінію освітлення (використано 200 м дроту).

КП «Житлосервіс»
- Проведений поточний ремонт каналізаційного та водопровідного стояків за адресою вул. Спартаківська буд. № 9 (замінено повністю 20 м водопроводу і 22м каналізації), всі мешканці у повному обсязі користуються даними послугами без перебою;
- проведені роботи по заміні скла у вікнах за адресою пл. Героїв України №10; 1 і 4 під’їзди
- Проведено ремонт даху (м’яка покрівля) за адресами вул. Цвітна №16 б відремонтовано 10 м2, Спартаківська №5 відремонтовано 3 м2, за адресою Спартаківська №7 здійснено прочистку ливневої каналізації ;
- Проведено ремонт балконної плити (4-х поверх)за адресою вул.Цвітна №22 (використано руберойд, гас);
- Проведено ремонт під’їзного освітлення за адресами вул. Цвітна №22, Цвітна №12;
- Проведено ремонт під’їзного електрощита за адресою пл. Героїв України № 8;
- Працівники підприємства здійснюють прибирання території та покіс трави в кварталах згідно графіка.

КП «Гуляйпільський ринок» власними силами і коштами здійснили обшивку східної частини торгівельних рядів ринку профілями оцинкованими.

Гуляйпільська міська об’єднана територіальна громада інформує


Спеціалісти щотижнево здійснюють моніторинг цін:

Ціни станом на 16 липня 2017 року:


Гуляйпільська міська об’єднана територіальна громада інформуєГуляйпільська міська об’єднана територіальна громада інформує


Гуляйпільська міська рада
Запорізької області
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1