Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Гуляйпільська міська рада проти підвищення тарифів на газ та електроенергію.

Гуляйпільська міська рада проти підвищення тарифів на газ та електроенергію.Шановна громадо! Чергове відчутне підвищення тарифів на газ, його транспортування та на електроенергію сколихнуло не тільки гуляйпільців, а й всю Україну.

Міський голова Сергій Ярмак, який представляє інтереси мешканців Гуляйпільської МТГ, на найближчій сесії міської ради ініціюватиме чергове звернення проти підвищення тарифів на електроенергію та газ.

Суспільна реакція на підвищення тарифів є цілком логічною та передбачуваною, особливо, у період пандемії коронавірусу, який негативно вплинув на фінансовий стан багатьох родин.

Безпосередню відповідальність за прийняті рішення несуть Кабінет Міністрів та НКРЕКП. Тому на порядок денний сесії Гуляйпільської міської ради буде винесено питання «Про звернення депутатів Гуляйпільської міської ради до Президента України та Кабінету Міністрів України, народного депутата України та депутатів Запорізької обласної ради щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з підвищенням цін на природний газ та електроенергію».

Впевнені, що депутати одноголосно підтримають дане питання, адже цим зверненням до державних органів влади ми відстоюємо інтереси та права жителів громади.

Звернення про скасування постанови НКРЕКП про абонплату за транспортування газу прийнято на другому пленарному засіданні другої сесії Гуляйпільської міської ради та відправлено Кабміну, НКРЕКП, Асоціації міст України, народному депутату України.

Сподіваємося, що звернення, які надходять з усієї України до органів центральної влади, матимуть результат.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1