Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Гуляйпільська об’єднана громада презентувала себе на «InCo Forum-2017»

11-13 жовтня Гуляйпільська міська рада взяла участь у міжнародному форумі «InCo Forum-2017» у виставковому центрі «Козак-Палац» м. Запоріжжя, присвяченому актуальним питанням кооперації об’єднаних територіальних громад і бізнесу.

Гуляйпільська об’єднана громада презентувала себе на «InCo Forum-2017»


Захід ініційований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Запорізькою обласною державною адміністрацією, Запорізькою обласною радою, Запорізькою міською радою, Агенцією регіонального розвитку в Запорізькій області, Торгово-промисловою палатою України, Запорізькою торгово-промисловою палатою, ЗВПУ «Центр розвитку місцевого самоврядування».

У форумі взяли участь представники близько 50 країн світу. Основні тематичні напрямки заходу — розвиток співробітництва між громадами та бізнесом, підвищення енергоефективності територій, реалізація міжнародного досвіду та залучення інвестицій.

Гуляйпільська ОТГ гідно представила свою територію як потенційно привабливу для міжнародних інвесторів, висвітливши свої пропозиції на інформаційних стендах, в інвестиційному паспорті, буклетах.

Маємо надію, що завдяки таким заходам найближчим часом з’являться нові можливості для розвитку територій громади та реалізації намічених цілей.

Більше фото на сайті Гуляйпільської міської ради
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1