Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Гуляйпільська районна державна адміністрація пропонує взяти участь в опитуванні

Гуляйпільська районна державна адміністрація пропонує взяти участь в опитуванніГуляйпільська районна державна адміністрація пропонує взяти участь в опитуванні з метою виявлення позитивних надбань, а також негативних факторів інвестиційного середовища країни та регіону.

Експертна оцінка інвестиційного середовища в Україні та Запорізькій області проводиться на виконання Програми розвитку міжнародної діяльності та залучення іноземних інвестицій в економіку Запорізької області на 2016-2018 роки щодо створення умов для залучення зовнішніх ресурсів різних форм та видів для підтримки соціально-економічного розвитку області шляхом збільшення обсягів прямих іноземних інвестицій в економіці Запорізької області, залучення коштів міжнародної технічної допомоги, розвитку зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

Проведення опитування дозволяє проаналізувати стан та розвиток інвестиційного ринку країни та виявити ефективні шляхи вирішення існуючих проблем. За результатами дослідження формуватимуться пакети пропозицій з метою дієвої практичної підтримки господарюючих суб’єктів з боку місцевих органів влади через ініціювання звернень облдержадміністрації до місцевих і центральних органів влади та зацікавлених державних структур.

Анкету експертної оцінки інвестиційного середовища в Україні та Запорізькій області можна заповнити на Google Forms https://googl/forms/PIRA2R8TT4Ncx10ql та надати пропозиції та рекомендації щодо можливого вирішення проблемних моментів, що заважають ефективному функціонуванню Вашого підприємства.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та з питань житлово-комунального господарства РДА

Анкета
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1