Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Гуляйпільські школярі вперше відзначили День захисника України

Гуляйпільські школярі вперше відзначили День захисника України


13 жовтня 2015 року у Гуляйпільській ЗОШ І-ІІІст. № 1 проведено свято "Слава Україні - героям слава!". Дівчата - старшокласниці започаткували нову традицію – вітати своїх однокласників із Днем захисника України. На урочисту церемонію запросили відому волонтерку 55-ї окремої артилерійської бригади Катерину Матюху та начальника Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександра Зубченка, який передав школярам вітання від керівника регіону Григорія Самардака.

- Сьогодні ми згадуємо про всіх своїх героїв – від княжих воїнів Київської Русі, лицарів Данила Галицького, хоробрих козаків, учасників українського національно-визвольного руху XX століття до наших бійців Антитерористичної операції. Після півтора років протистояння із однією із найсильніших армій світу, її численними посібниками всередині країни, економічною скрутою та інформаційною агресією, ми як ніколи чітко усвідомлюємо, що український захисник – це весь Український народ. В цьому полягає наша сила – Сила Нескорених, - наголосив посадовець.

Розчулив учнів та педагогів виступ Катерини Матюхи, яка пригадала відзначення Дня захисника Вітчизни у свої дитячі роки, байдужість до армії протягом двадцяти років незалежності України та особливе значення цього дня сьогодні. Школярі - Калініченко Ілля, Василишин Владислав, Бут Катерина, Гурська Єлизавета, подарували волонтерці Державний Прапор України та малюнки, які вона пообіцяла невдовзі передати на передову, воїнам запорізької 55-ї окремої артилерійської бригади.

Школярі підготували до свята цікаву розповідь про його історію, пов’язані з ним народні звичаї та козацькі традиції відзначення Покрови Пресвятої Богородиці. Для учасників заходу тріо у складі Сташука Сергія, Жовніренко Аліни, Отрішко Аліси виконало пісню «Повертайся, солдате» та Яра Ганна – пісню «Україна». Пам’ять загиблих захисників вшанували хвилиною мовчання.

Директор школи Любов Каткова висловила впевненість, що День захисника незабаром увійде до нашого життя, так саме як Новий рік, Різдво та День незалежності.

http://gprda.gov.ua/?id=56&news=454
2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1