Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Гуляйпільський боксер — бронзовий призер Чемпіонату України

Почесне третє у своїй ваговій категорії (41,5 кг) місце в Чемпіонаті України серед юнаків 2006-2007 років народження, що проходив з 21 по 27 жовтня у Бердянську, посів Кіріл Максишко, учасник збірної області. Ця бронза, окрім нагород, серед яких грамоти та медалі, принесла боксерові Гуляйпільської ДЮСШ місце у збірній Україні.

– Кіріл, який завжди стійко переносить підготовку та вихід на ринг, цього разу дуже нервував, – розповів тренер Віталій Мансуров. – Певним чином вплинула й масштабність чемпіонату, у якому взяли участь 391 учасник із 22 областей України. Змагання починалися о 14.00 і тривали до 22.00, а часом і до 1-ї ночі. Тим не менш поєдинок був потужним, враховуючи той факт, що в результаті Кіріл поступився на ринзі переможцю змагань – боксеру із Донецької області.

Місяцем раніше, 24-27 вересня, Кіріл взяв участь у аналогічному Чемпіонаті області, в якому виборов срібло й відповідно місце у збірній області. Тепер, після здобутої бронзи у Чемпіонаті України, Кіріла викликатимуть на тренувальні збори вже у складі української збірної. Це шанс вдосконалити свої набуті навички, навчитися нових, відточити майстерність та техніку бою, аби підкорити вже Європейський ринг.

Автор: Юлія Линник
gylyajpole.city

Світлини з gpmrada.gov.ua

Гуляйпільський боксер — бронзовий призер Чемпіонату УкраїниГуляйпільський боксер — бронзовий призер Чемпіонату України