Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Гуляйпільці вибороли срібло

Гуляйпільці вибороли сріблоУ м.Пологах відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників. Він проходив під егідою МНС України і мав на меті набуття у підростаючого покоління навичок свідомого і поважного ставлення до збереження здоров'я та життя людини в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

У змаганнях взяли участь команди Пологівського, Куйбишевського, Вільнянського, Новомиколаївского і нашого районів. Гуляйпільщину на змаганнях представляла команда СЗОШ (директор Віктор Науменко), до складу якої входили Вікторія Лук'яшко, Вікторія Саприкіна, Діана Кузьміна, Дмитро Славський, Денис Щерба і Артем Непайда. Керівниками у підготовці команди до змагань були заступник директора з виховної роботи Людмила Вербицька, вчитель музики Валентина Тимошенко і вчитель фізичного виховання Ігор Гарбут. Автобус для поїздки дітей надав Полтавський НВК (директор Сергій Найденко).

Гуляйпільці здобули перші місця у конкурсах «Візитка» і «Плакат соціальної реклами з питань безпеки життєдіяльності», за що були нагороджені грамотами і посіли за загальними результатами почесне II місце.
Автор Мирослав БЕРЕЖНИЙ

Передруковано з газети "Голос Гуляйпілля"
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1