Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Гуляйполе відзначає 95-річчя з дня утворення району (відео)

Гуляйполе відзначає 95-річчя з дня утворення району (відео)


З нагоди 95-ї річниці утворення Гуляйпільського району у місцевому Центрі дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості. Привітали гуляйпільців зі святом заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та заступник голови обласної ради Владислав Марченко.– Гуляйпільський район – один із найстаріших районів нашої області. Не побоюсь сказати, що саме на цій волелюбній землі і зароджувались славетні традиції нашого краю. Приємно бачити у залі стільки гостей, ветеранів, трудових династій, видатних гуляйпільців, які мають можливість відвідати цей ювілейний захід. Видно справжніх патріотів свого краю. Саме ви робите нашу країну, свій район та місто чи село кращими. Вітаю вас із вашим святом, – зазначив Едуард Гугнін.

Посадовець також вручив гуляйпільцям нагороди. Так, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку області медаллю «За розвиток Запорізького краю» нагороджено голову районної ради Анатолія Клешню. Грамотою облдержадміністрації за вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління нагороджено директора Гуляйпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Сергія Столяренка. Також грамотою відзначено колектив громадської організації «Спілка ветеранів АТО» за активну громадську позицію, значний внесок у забезпечення соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей.

Під час урочистого концерту були згадані всі місцеві жителі, які віддали життя за майбутнє свого краю та України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять 1022 невинно загублених душ, які померли за часів Голодомору, 622 земляків, закатованих у тюрмах і таборах. На різних фронтах Другої світової війни героїчно воювали 9 тисяч гуляйпільців, з них 6600 не повернулися додому. Брали безпосередню участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 87 жителів району, 70 осіб працювали на будівництві житла для переселенців із забрудненої зони в містах Яготин та Славутич. Багато потерпілих було прийнято Гуляйпіллям на постійне та тимчасове проживання. За шість хвиль мобілізації 338 гуляйпільців стали учасниками бойових дій на Донбасі. П’ятеро з них віддали своє життя за незалежність та цілісність України.

Після концерту на центральній площі учнівська молодь запустила в небо ювілейні 95 повітряних кульок. На малечу Гуляйпільщини вже чекав святковий торт та гарячий чай.

Святкування ювілею району завершилося виступом симфонічного оркестру Запорізької державної обласної філармонії під керівництвом народного артиста України Вячеслава Реді.ztv.zp.ua

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1