Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Гуляйполе знову зібрало учасників обласного фестивалю народного мистецтва "Вольниця" (відео)

Гуляйполе знову зібрало учасників обласного фестивалю народного мистецтва "Вольниця" (відео)Сюди з′їжджаються вокалісти, хори, хореографічні колективи та ансамблі інструментальної музики. Фестиваль традиційно проводять в рамках святкування Дня народження легендарного Нестора Махна. Цього року відзначили 127 річницю, а фестиваль організували вже в 9 раз.

У концертній програмі - більше шістдесяти номерів. Вокал, хореографія та інструментальний жанр. Учасники - з різних куточків нашого регіону.Керівник гуляйпільського народного хору Богдан-Григорій Бурбура розкриває секрет назви колективу. Каже, саме воно лягло в основу найменування обласного фестивалю.

Українські мелодії змінювали акорди ансамблів інструментальної музики. Тут баяністи, скрипалі й талановиті бандуристи. На ідеї багаті і танцювальні постановки. Хореографічний колектив "Ляльки" глядачам представив живий годинниковий механізм.

У рамках фестивалю в кожній з п′яти номінацій визнач кращих виконавців. Хоча артисти та організатори зізнаються, на першому плані у них не дух суперництва, а бажання дарувати свою творчість.

Джерело: ТВ5
4

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1