Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Християни відзначають День Святої Трійці

Християни відзначають День Святої ТрійціСьогодні, 4 червня, християни відзначають День Святої Трійці. Це одне з найважливіших православних свят, саме це свято поклало початок розповсюдженню християнства світом.

Сторіччями свято Трійці поєднує і щиру радість, і веселощі, і глибокий молитовний настрій. Трійця – дуже красиве свято, адже оселі та храми прикрашають гіллям, травами, квітами. Зелень, зокрема, символізує життя. Таким чином люди висловлюють подяку Богу за те, що він відродив їх через хрещення у нове життя.

На Трійцю збирали трави, адже вірили, що вони мають цілющу силу. Принесена додому після освячення зелень захищає оселі від пожежі, недугів та злиднів. А от косити траву – заборонено. Втім, як і займатися хатніми справами. Окрім того, вірять, що кожна рослина на зелені свята має своє сакральне значення, яке бере свій початок з дохристиянських часів. Збирають полин, любисток, аїр, пижмо, чебрець, м’яту і мелісу.

Стебла аїру, наприклад, слід розкидати по підлозі в усіх кімнатах. Аїр приносить удачу і захищає від нещасть. Своєю чергою, полин вішають над дверима, щоб темні сили не заходили в оселю. Від злих сил та наврочень оберігають пижмо і любисток. А от чебрець у слов’ян з повагою називали жіночою рослиною, а потім – і богородицькою.

Як оберіг чебрець носили молоді жінки, які мріяли про щасливий та міцний шлюб. М’ята та меліса мають заспокійливі властивості і принаджують в оселі добро та злагоду. І нарешті важливо знати, що зібрані та освячені рослини набувають цілющої сили і допомагають тим, хто не тримає зла в душі.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1