Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

І знову колегіанти чемпіони району з баскетболу!

03 березня у спортивному залі ДЮСШ відбулися районні змагання юнаків з баскетболу в залік 73-ої спартакіади школярів. Результатом напруженої боротьби команд-фіналістів стала перемога збірної команди колегіуму. І вкотре перехідний кубок змагань повертається у стіни навчального закладу! Це результат злагодженої гри та спільних зусиль Артема Меренкова (11А),Едуарда Каретника (10А), Богдана Василевського (10Б), Дмитра Ходуса, Костянтина Набока (9А), Сергія Борденюка (8А), Олексія Тутова, Артема Прокоп’юка (6А) та їх тренірів- учителів фізичного виховання Г.О.Шапошніка та В.О.Колосовського.

Команда нагороджена також грамотою відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради, а кожен член збірної отримав медаль та грамоту. Вітали команди та вручили нагороди переможцям начальник відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради В.П.Науменко та директор спортивної школи Н.О.Данілова.

http://gplider.at.ua/news/i_znovu_kolegianti_chempioni_rajonu_z_basketbolu/2018-03-09-357

І знову колегіанти чемпіони району з баскетболу!І знову колегіанти чемпіони району з баскетболу!І знову колегіанти чемпіони району з баскетболу!
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1