Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Ікона - оригінальний подарунок на будь-яке свято

Ікона є досить хорошим подарунком як для віруючої людини, так і для людей далеких від церкви і релігії. Досить гарним жестом буде подарунок близьким і рідним образів святих, також такий подарунок підійде для колег по роботі, хорошим знайомим. Особливо доречним такий подарунок буде при певних православних святах і родинних знаменні дати.


Розглянемо більш докладно які і кому найкраще дарувати ікони. Приводом для подарунка ікони улюбленим найчастіше буде день Ангела, день народження, 14 лютого - свято всіх закоханих. В даному випадку краще всього подарувати ікону покровителя вашого коханого.


Доречно також дарувати ікони вінчаються, для цього випадку найбільш підійде вінчальна пара – образу Пресвятої Богородиці і Господа Вседержателя. Цей подарунок стане символом єдності подружжя, буде запорукою миру і злагоди в домі, і згодом може зайняти місце реліквії вашої родини і передаватися наступним поколінням. Якщо ви плануєте подарувати ікону на ювілей весілля, то вам дуже корисні будуть образи Петра і Февронії або Кипріяна і Устини.


Особливим моментом в житті сім’ї є поява на світ немовляти і його хрещення, для такого випадку доречно буде подарувати ікону із зображенням ангела-хранителя, а також іменну ікону. Хорошим оберегом від різних бід і неприємностей для малюка буде ікона із зображенням Святого Стіліана.


Ще одним прекрасним приводом для дарування ікони може бути ювілей близького вам людини, де теж вельми доречно буде подарувати ікону, найкраще для такого випадку підійде образ Великомученика Пантелеймона. Саме він є покровителем і охоронцем здоров’я душевного і фізичного, а також сприяє зціленню. Зазвичай студенту і учневі дарують ікони з образом Сергія Радонезького, який є покровителем наук і сприяє гарному навчанню. Більше по ікони можна дізнатися тут.


У православ’ї існує досить значна кількість заступників різних галузей і професій. Наприклад медику доречно буде подарувати ікону Пантелеймона Цілителя, знайомим військовим буде до речі образ Юрія Змієборця. Професіями які пов’язані з далекими і частими відрядженнями, як то далекобійники, пілоти, працівники залізниці - їм доречно буде подарувати образ Миколи Чудотворця.


Загалом зазначимо, що правильно підібрана ікона завжди буде хорошим подарунком до сімейних та професійних свят. Замовити будь-який святий образ можна в Майстерні ікон під старовину "Ікона" https://icon-store.com.ua/.0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.