Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Інфекційне відділення Гуляйпільської ЦРЛ завдяки організаторам Фестивалю сім′ї поповнилося небулайзером

Інфекційне відділення Гуляйпільської ЦРЛ завдяки небайдужої та активної молоді, а саме учасникам студії свята "Щастя Є" на чолі з арт-директором Ольгою Рижкової, християнської церкви "Голос Надії" і її пастору Руслану Гусарчуку, а також християнському молодіжному клубу "Територія дружби" з організатором Іллею Пухта, поповнилося небулайзером - інгаляційним приладом, заснованим на розпиленні найдрібніших дисперсних частинок лікарського препарату таким чином, щоб дозволити йому проникнути в глибокі відділи органів дихання (бронхи і навіть бронхіоли), що підсилює ефект і прискорює дію препарату. Особливо ефективний небулайзер при хронічних захворюваннях дихальних шляхів.

Інгаляційний апарат, подарований відділенню, офіційно зайняв своє робоче місце і вже готовий допомагати хворим. Придбано його за кошти, які були виручені на Фестивалі сім`ї, що нещодавно пройшов у Гуляйполі (до речі, його організаторами також були представники вищезгаданих організацій).

- Для мене цей подарунок став приємною несподіванкою, - ділиться враженнями завідуюча інфекційного відділення Гуляйпільської ЦРЛ Світлана Миргорода. - Я раніше не вірила в подібні вчинки, тому що не стикалася з ними. Але з цими людьми виявилося все по-іншому. Небулайзер - величезний внесок в роботу відділення. Я, весь наш колектив і наші пацієнти від душі вдячні за такий цінний і необхідний подарунок! Дуже радує і вселяє надію той факт, що є у нас такі чуйні і серцеві люди. Моя віра в людяність відновлена.

Автор: Юлія ЛІННИК, РАЙОНКА

Інфекційне відділення Гуляйпільської ЦРЛ завдяки організаторам Фестивалю сім′ї поповнилося небулайзером
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1