Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Інформація щодо доступності об′єктів для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Інформація щодо доступності об′єктів для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населенняНа сьогодні, найважливіші в районі об’єкти пристосовано до осіб з обмеженими фізичними можливостями.

В районі створені необхідні умови для вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до першочергових об’єктів громадського та житлового призначення (установ місцевих органів влади, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, автовокзалу тощо). Близько 80 % об’єктів облаштовані засобами для безперешкодного доступу, з них 50 % об’єктів облаштовані пандусами та мають безперешкодний доступ до приміщень, близько 30 % об’єктів, що не облаштовані пандусами - облаштовані іншими засобами для безперешкодного доступу (поручні, дзвінки виклику, кольорові східці тощо), 20 % - внесені в детальний план облаштування.

Райдержадміністрацією затверджено детальний план облаштування об’єктів житлового, громадського та іншого призначення Гуляйпільського району щодо забезпечення безперешкодного доступу до них людей з обмеженими фізичними можливостями на 2017 рік. До відповідальних виконавців доведена необхідність його виконання. По результатам І півріччя 2017 року та проведеного територіями моніторингу на черговому засіданні комітету доступності відкориговано детальний план облаштування об’єктів.

При реконструкції, будівництві нових об’єктів, капітальних ремонтах, переплануванні та переобладнанні - передбачаються заходи щодо доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями, які є обов’язковими до виконання проектними організаціями та замовниками. Враховуючи це, прийняття в експлуатацію об’єктів здійснюється за умови забезпечення безперешкодного доступу до них інвалідів.

Питання доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної сфери постійно перебуває на контролі у райдержадміністрації.

Детальний план
облаштування об’єктів житлового, громадського та іншого призначення щодо забезпечення безперешкодного доступу до них людей з обмеженими фізичними можливостями на 2017 рік


№ з/пПерелік об’єктів, які необхідно обладнати для безперешкодного доступу осіб з обмеженими можливостями у 2017 роціПлан дій, які необхідно здійснити по кожному об’єкту для вільного доступу осіб з обмеженими можливостямиВідмітка про виконання
1Любимівський ФАППандус/поручніОблаштовано
2Темирівський ФППандус/поручніОб’єкт буде перенесено в план на ІІ півріччя 2017 року
3Успенівська амбулаторія ЗПСМПоручніОб’єкт буде перенесено в план на ІІ півріччя 2017 року
4Районний краєзнавчий музейПандус/поручніВиконання робіт по облаштуванню перенесено на І півріччя 2018 р.
5Залізничний будинок культуриПандусВиконання робіт по облаштуванню перенесено на І півріччя 2018 р.
6Пониження бордюрів на території міста (магазин «Гарячий хліб» біля хлібопекарні)Пониження бордюрівВиконано


Гуляйпільська районна державна адміністрація
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1