Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСІВ

Відповідно до рішення Гуляйпільської районної ради від 14.06.2016 № 3 Гуляйпільська районна рада оголошує про проведення конкурсів на заміщення посад:

директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ» ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ;
директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА» ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ;
директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТРАЛІЗОВАНА КЛУБНА СИСТЕМА» ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ.

Конкурси проводяться відповідно до Порядку призначення за конкурсом керівників закладів культури, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Гуляйпільського району, затвердженого рішенням районної ради від 14.06.2016 № 2.

Вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки директора закладу культури.

Для участі в конкурсі подаються наступні документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;
копія документа, що посвідчує особу;
копії документів про вищу освіту;
два рекомендаційні листи довільної форми;
мотиваційний лист довільної форми.

Особа, яка хоче взяти участь у конкурсі, може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Документи приймаються за адресою: м. Гуляйполе, вул. Шевченка, 15, каб. № 6 (другий поверх) або надсилаються на поштову чи електронну адресу Гуляйпільської районної ради: gulrrada@gp.zp.ua .

Початок приймання документів – з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу культури у газеті «Голос Гуляйпілля». Документи приймаються упродовж 30 (тридцяти) календарних днів із дати опублікування оголошення.

Також упродовж 30 (тридцяти) календарних днів із дати опублікування оголошення у газеті «Голос Гуляйпілля» формується конкурсна комісія.

Конкурс проводиться у два етапи. Перше засідання конкурсної комісії проводиться через 10 днів після закінчення строку приймання документів, на якому відбувається розгляд документів, поданих кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років; приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднює його на офіційному веб-сайті Гуляйпільської районної державної адміністрації та в інший спосіб.

Довідки за телефоном: (06145) 4-17-93 відділ з питань спільної власності територіальних громад та бухгалтерського обліку виконавчого апарату районної ради.


Відповідно до вимог статті 21 Закону України «Про культуру» Гуляйпільська районна рада приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

Порядок призначення за конкурсом керівників закладів культури, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Гуляйпільського району

Інформація

Гуляйпільська районна державна адміністрація
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1